Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kuti Organizimi Tavoline Me Multiprizë 5 Vendeshe, 3 Porta Karikimi Dhe Dizenjim Si Mbeshtetese

Kuti Organizimi Tavoline Me Multiprizë 5 Vendeshe, 3 Porta Karikimi Dhe Dizenjim Si Mbeshtetese X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kuti Organizimi Tavoline Me Multiprizë 5 Vendeshe, 3 Porta Karikimi Dhe Dizenjim Si Mbeshtetese

Kuti Organizimi Tavoline Me Multiprizë 5 Vendeshe, 3 Porta Karikimi Dhe Dizenjim Si Mbeshtetese
Kuti Organizimi Tavoline Me Multiprizë 5 Vendeshe, 3 Porta Karikimi Dhe Dizenjim Si Mbeshtetese
Kuti Organizimi Tavoline Me Multiprizë 5 Vendeshe, 3 Porta Karikimi Dhe Dizenjim Si Mbeshtetese
Kuti Organizimi Tavoline Me Multiprizë 5 Vendeshe, 3 Porta Karikimi Dhe Dizenjim Si Mbeshtetese
Kuti Organizimi Tavoline Me Multiprizë 5 Vendeshe, 3 Porta Karikimi Dhe Dizenjim Si Mbeshtetese
Kuti Organizimi Tavoline Me Multiprizë 5 Vendeshe, 3 Porta Karikimi Dhe Dizenjim Si Mbeshtetese
Kuti Organizimi Tavoline Me Multiprizë 5 Vendeshe, 3 Porta Karikimi Dhe Dizenjim Si Mbeshtetese
Kuti Organizimi Tavoline Me Multiprizë 5 Vendeshe, 3 Porta Karikimi Dhe Dizenjim Si Mbeshtetese
Kuti Organizimi Tavoline Me Multiprizë 5 Vendeshe, 3 Porta Karikimi Dhe Dizenjim Si Mbeshtetese
Kuti Organizimi Tavoline Me Multiprizë 5 Vendeshe, 3 Porta Karikimi Dhe Dizenjim Si Mbeshtetese
Kuti Organizimi Tavoline Me Multiprizë 5 Vendeshe, 3 Porta Karikimi Dhe Dizenjim Si Mbeshtetese
Kuti Organizimi Tavoline Me Multiprizë 5 Vendeshe, 3 Porta Karikimi Dhe Dizenjim Si Mbeshtetese

Kuti Organizimi Tavoline Me Multiprizë 5 Vendeshe, 3 Porta Karikimi Dhe Dizenjim Si Mbeshtetese

PERSHKRIMI

EMRI: KUTI ORGANIZIMI TAVOLINE + MULTIPRIZE

MARKA: LDNIO

MATERIALI : ABS E FORTE

■KUTIA E MENAXHIMIT TË KABLLOVE ËSHTË NJË ZGJIDHJE E HIJSHME DHE PRAKTIKE PËR ORGANIZIMIN DHE FSHEHJEN E KABLLOVE. ËSHTË BËRË NGA MATERIALI ME CILËSI TË LARTË, DUKE SIGURUAR QËNDRUESHMËRI DHE NJË DIZAJN BASHKËKOHOR.

■DIZAJNI MIQËSOR PËR PËRDORUESIT, KUNDËR UJIT DHE PLUHURIT. KUTIA KA NJË SIPËRFAQE REZISTENTE NDAJ GËRVISHTJEVE, DUKE E BËRË TË LEHTË PASTRIMIN DHE MIRËMBAJTJEN.

■KUTIA E MENAXHIMIT TË KABLLOVE ËSHTË E PËRKRYER PËR NË SHTËPI, ZYRAT DHE HAPËSIRAT E PUNËS. RRIT ESTETIKËN, KRIJON NJË MJEDIS MË TË PASTËR DHE NJË TAVOLINË MË TË ORGANIZUAR. ËSHTË NJË AKSESOR I DOMOSDOSHËM PËR AMBIENTET MODERNE.

■ ME FUNKSIONIN E MBAJTËSIT TË TELEFONIT CELULAR

■ KATËR ANËT DHE MBULESA E KUTISË JANË TË PAJISURA ME VRIMA DALJEJE TUBASH ME SHUMË MADHËSI, TË CILAT MUND TË PLOTËSOJNË NEVOJAT E MATERIALEVE TË NDRYSHME TELI

■ MBULESA E SIPËRME ËSHTË PROJEKTUAR ME DY KANALE E CILA MUND TË PËRDORET SI MBAJTËSE TABLETASH DHE TELEFONASH 

■ ESHTE PERBERE NGA MATERIALI IZOLUES ABS, I CILI ËSHTË REZISTENT NDAJ NXEHTËSISË DHE REZISTENT NDAJ FLAKËS, I FORTË DHE KUNDËR STAMPIMIT

■ ME SHTRESE SILIKONI KUNDER RRESHQITJES NE BAZEN E KUTISE

Cmimi real Lek 3,600 Oferte Lek 3,000 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga LDNIO
Oferte
Karikues Wireless 15W Me Drite Nate LED RGB
ldnio
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 31%