Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro

Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro

Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro
Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro
Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro
Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro
Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro
Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro
Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro
Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro
Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro
Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro
Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro
Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro
Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro
Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro
Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro
Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro
Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro
Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro
Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro
Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro

Kufje Moderne Me Bluetooth me 3 Mikrofona Redmi Buds 4 Pro

Emri: Kufje me Bluetooth

Marka: Redmi

Materiali: ABS + PC

Versioni i Bluetooth-it: V5.3

Mikrofoni: Po ( 3 copë në një kufje)

Distanca e Transmetimit: 10m

Frekuenca: 20Hz - 20000Hz

Porta e Karikimit: Type-C

Kapaciteti i Baterisë: 53mAh (një kufje) / 565mAh (mbajtësja)

Koha: në Karikim rreth 2 orë / në përdorim 4 orë (volumi 70%)

Pesha: 5g (njëra kufje) / 50g(me gjithë mbajtësen)

Veçoritë:

 • Bateria super jetëgjatë që ofron deri në 9 orë dëgjim me një karikim dhe mbajtësja siguron 4+ karikime të plota të kufjeve. Me 5 minuta karikim mund të dëgjoni deri në 2 orë.

 • Kufja moderne e sofistikuar ju sjell kënaqësi të jashtëzakonshme muzikore dhe ju lejon të keni thirrje telefonike të rehatshme.

 • Me 3 mikrofona + VPU për telefonata të qarta edhe në ambiente të zhurmshme apo në ambiente të jashtme ku fryn shumë erë.

 • Kontroll i lehtë me prekje, mund të përgjigjeni thirrjeve, të bëni pauzë/play të muzikës, etj.

 • Veshore të dizajnuara në mënyrë ergonomike japin rehati në përdorim të gjatë dhe sigurojnë qëndrueshmëri kur bëni stërvitje. Peshë super e lehtë për komfort maksimal

 • Dekoderi HD i integruar me bobinën levizëse të altoparlantëve ofron qartësi kristal të zërit Hi-Fi.

 • Ofron tingull rrethues 3D me një eksperiencë mbresëlënëse kur lidhet me Xiaomi 13 Pro, Xiaomi 13, Xiaomi 13 Lite, Xiaomi 12X, Mi 11i, Mi 11, Mi 11 Ultra.

 • Çipi i integruar Bluetooth 5.3 me aftësi të forta kundër interferencës, nuk e vonon sinjalin e zërit dhe siguron transmetim të stabilizuar.

 • Mbajtësja e karikimit me tërheqje magnetike dhe karikim automatik, praktike për çdo moment.

 • Kontroll tepër i lehtë me prekje, teknologjia IP54 kundër ujit dhe pluhurave, mund t'i besoni edhe në kohë shiu dhe ere.

 • Me aplikacion të dedikuar për të personalizuar eksperiencën e dëgjimit.
Cmimi real Lek 16,900 Oferte Lek 14,900 Ulje 12%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 23%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth AceFast
acefast
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 6,000 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Baseus Bowie D05
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 18%