Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Headphones Me Bluetooth WK

Kufje Headphones Me Bluetooth WK X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Headphones Me Bluetooth WK

Kufje Headphones Me Bluetooth WK
Kufje Headphones Me Bluetooth WK
Kufje Headphones Me Bluetooth WK
Kufje Headphones Me Bluetooth WK
Kufje Headphones Me Bluetooth WK
Kufje Headphones Me Bluetooth WK
Kufje Headphones Me Bluetooth WK
Kufje Headphones Me Bluetooth WK

Kufje Headphones Me Bluetooth WK

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE HEADPHONES ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MATERIAL : ABS

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NGJYRA: E ZEZE

NDJESHMERIA : 85 dB

FUQIA NE DALJE : 10W

VERSIONI BLUETOOTH: v5.0

PERMASAT: 199 x 159.85 x 77.35mm

KAPACITETI BATERISE: 200mAh

KOHA: NE KARIKIM RRETH 3 ORE / NE PERDORIM RRETH 4 ORE / STANDBY 300 ORE.

VECORI : KUFJE ME TE CILEN DO TE PROVONI MUZIKEN LUKSOZE DHE CILESINE E TINGULLIT QE OFRON ESKPERIENCEN DHE REHATINE UNIKE GJATE OREVE TE GJATA 

MIKROFON I INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA DHE PER TE KOMUNIKUAR 

DIZENJIM I THJESHTE POR DHE TERHEQES, PO AQ SA BASSI I THELLE QE BOKSET E FUQISHME LESHOJNE,

VESHORE E BUTE DHE E REHATSHME, IDEALE PER PERDORIM EDHE PAS NJE KOHE TE GJATE,

VIJNE ME FISHE AUX, KARTE MICROSD EDHE ME BLEUTOOTH,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

Color
Cmimi real Lek 4,000 Oferte Lek 2,900 Ulje 28%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Headphones
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Baseus Bowie H1
baseus
Oferte Lek 6,900 Cmimi real Lek 9,500 Ulje 27%
Oferte
Kufje Headphones Moxom Me Bluetooth V5.0 Dhe Llambe
moxom
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 19%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%
Oferte
Kufje Headphones Me Fishe Dhe Bass Moxom 3D
moxom
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 2,900 Ulje 7%