Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Elitare Me Bluetooth V5.0 Wiwu

Kufje Elitare Me Bluetooth V5.0 Wiwu X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Elitare Me Bluetooth V5.0 Wiwu

Kufje Elitare Me Bluetooth V5.0 Wiwu
Kufje Elitare Me Bluetooth V5.0 Wiwu
Kufje Elitare Me Bluetooth V5.0 Wiwu
Kufje Elitare Me Bluetooth V5.0 Wiwu
Kufje Elitare Me Bluetooth V5.0 Wiwu
Kufje Elitare Me Bluetooth V5.0 Wiwu
Kufje Elitare Me Bluetooth V5.0 Wiwu
Kufje Elitare Me Bluetooth V5.0 Wiwu
Kufje Elitare Me Bluetooth V5.0 Wiwu
Kufje Elitare Me Bluetooth V5.0 Wiwu
Kufje Elitare Me Bluetooth V5.0 Wiwu

Kufje Elitare Me Bluetooth V5.0 Wiwu

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : WK 

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MATERIALI : ABS

DIAMETRI I BOKSIT : 40mm

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

KOHA : NE KARIKIM 2-3 ORE / NE PERDORIM DERI NE 25 ORE / NE STANDBY 250 ORE

PESHA : 220g

KAPACITETI I BATERISE : 500mAh

VECORI : MUND TE PERDORET ME WIRELESS DHE ME FISHE AUX,

PAMJE FUTURISTIKE TERHEQESE,

BATERIA ME KAPACITET TE LARTE QE MUNDESON DEGJIM PER NJE KOHE TE GJATE,

TEKNOLOGJIA E ANULLIMIT AKTIV TE ZHURMES JU BEN TE PERQENDRUAR NE BISEDE, MUZIKE APO VIDEO,

OFRON ZE TE QARTE EDHE NE VOLUM TE LARTE,

BASSI PERGJIGJET ME PERPIKMERI,

MIKROFON I INTEGRUAR SIGURON TELEFONATA TE QARTA EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

VESHORE TE BUTA DHE ZGJATUES SIPAS MADHESISE SE KOKES JU OFROJNE REHATI EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN, MUZIKEN DHE VOLUMIN

TRANSMETIM I SHPEJTE DHE I QENDRUESHEM,

PERSHTATET GJERESISHT ME SHUMICEN E PAJISJEVE BLUETOOTH

 

Cmimi real Lek 6,100 Oferte Lek 4,900 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 23%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth AceFast
acefast
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 6,000 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Baseus Bowie D05
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 18%