Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Çift Me Bluetooth V5.3 si Gur i Çmuar me Anullim Zhurmash ENC

Kufje Çift Me Bluetooth V5.3 si Gur i Çmuar me Anullim Zhurmash ENC X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Çift Me Bluetooth V5.3 si Gur i Çmuar me Anullim Zhurmash ENC

Kufje Çift Me Bluetooth V5.3 si Gur i Çmuar me Anullim Zhurmash ENC
Kufje Çift Me Bluetooth V5.3 si Gur i Çmuar me Anullim Zhurmash ENC
Kufje Çift Me Bluetooth V5.3 si Gur i Çmuar me Anullim Zhurmash ENC
Kufje Çift Me Bluetooth V5.3 si Gur i Çmuar me Anullim Zhurmash ENC
Kufje Çift Me Bluetooth V5.3 si Gur i Çmuar me Anullim Zhurmash ENC
Kufje Çift Me Bluetooth V5.3 si Gur i Çmuar me Anullim Zhurmash ENC
Kufje Çift Me Bluetooth V5.3 si Gur i Çmuar me Anullim Zhurmash ENC

Kufje Çift Me Bluetooth V5.3 si Gur i Çmuar me Anullim Zhurmash ENC

Emri: Kufje me Bluetooth

Marka: Wiwu

Materiali: ABS + PC

Versioni i Bluetooth-it: V5.3

Distanca e transmetimit: Rreth 10m

Kapaciteti i baterisë: 35mAh

Kapaciteti i baterisë së mbajtësës: 400mAh

Koha: në karikim rreth 1.5 orë / në përdorim rreth 3-6 orë

Veçori:

 • Pamje moderne estetike tërheqëse plot luks si guri i çmuar.

 • Me përdorim super praktik dhe të lehtë me prekje nga ku mund të menaxhoni lehtësisht telefonatat dhe kontrollin e muzikës direkt nga kufjet.

 • Dizajn ergonomik me peshë të lehtë që nuk ndihen.

 • Bluetooth v5.3 mundëson lidhje më të shpejtë dhe transmetim më të qëndrueshëm.

 • Me portë karikimi Type-C që mundëson karikim të shpejtë.

 • Cilësi e shkëlqyer e zërit, bass i fortë dhe tingull i qartë që të shijoni plotësisht atë që dëshironi të dëgjoni.

 • Jetëgjatësi e baterisë, bateri litiumi e integruar me kapacitet të madh ju ofron rreth 24 orë përdorim të kufjeve.

 • E lehtë dhe me përmasa praktike, kufjet janë të përshtatshme për tu mbajtur lehtë në xhep dhe të transportohen kudo me ju.

 • Karikoni shpejt kufjet plotësisht deri në 4 herë me mbajtësen e karikimit.
Cmimi real Lek 4,000 Oferte Lek 2,800 Ulje 30%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 23%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth AceFast
acefast
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 6,000 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Baseus Bowie D05
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 18%