Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA

Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA

Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA

Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds 2 Cilesia AAA

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: KUFJE CIFT ME BLUETOOTH

MARKA : SAMSUNG

MODELI: GALAXY BUDS 2

VERSIONI I BLUETOOTH-IT: V5.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT: 10m

KAPACITETI I BATERISE SE NJE KUFJE : 61mAh

PERMASAT E NJE KUFJE : 17 x 20.9 x 21.1mm

PESHA E NJE KUFJE : 6.3g

KAPACITETI I BATERISE SE MBAJTESES : 472mAh

PERMASAT E MBAJTESES : 50.0 x 50.2 x 27.8mm

PESHA E MBAJTESES : 44.9g

KOHA PER KUFJET ( NJE KARIKIM I VETEM ): DERI NË 5 ORË KOHË DËGJIMI ( ANC ON ) DHE DERI NE 8 ORE ( ANC OFF ), DERI NË 4 ORË KOHË BISEDE ( ANC ON ) DHE DERI NE 5 ORE ( ANC OFF )

KOHA PER KUFJET ( ME MBAJTESEN E KARIKIMIT ): DERI NË 18 ORË KOHË DËGJIMI ( ANC ON ) DHE DERI NE 28 ORE ( ANC OFF ), DERI NË 14.5 ORË KOHË BISEDE ( ANC ON ) DHE DERI NE 17.5 ORE ( ANC OFF )

KOHA PER KARIKIMIN E SHPEJTE ( KARIKIM ME KABELL OSE WIRELESS ) : 3 MINUTA NE KARIKIM - 30 MINUTA KOHE DEGJIMI
5 MINUTA NE KARIKIM - 60 MINUTA KOHE DEGJIMI
10 MINUTA NE KARIKIM - 85 MINUTA KOHE DEGJIMI

VECORI: ZHYTUNI NE BOTEN TUAJ
HUMBISNI VETEN NE ATE QE DONI. GALAXY BUDS 2 HAPIN NJE BOTE TE RE TINGULLI ME AUDIO TE BALANCUAR MIRE, PERSHTATJE TE LEHTE, ANULIM AKTIV TE ZHURMES DHE LIDHJE PA PROBLEME ME TELEFONIN DHE OREN TUAJ GALAXY. KONTROLL INTUITIV DHE TINGULLI I FUQISHEM JU MBAJNE TE ZHYTUR KUR PUNONI, LUANI OSE CDO HERE TJETER.

BOTA JUAJ ASHTU SIÇ ESHTE MENDUAR TE DEGJOHET
SHIJONI BASIN DHE TINGULLIN E LARTE TE PASTER KRISTAL PERMES ALTOPARLANTEVE DINAMIKE TE DYANSHEM. GALAXY BUDS 2 JU JAPIN CILESI PREMIUM TINGULLI QE JU BEN TE NDIHENI SIKUR JENI NE SKENE ME GRUPIN TUAJ TE PREFERUAR. DEGJONI SIKUR JENI ATY.

THIRRJE TE KRISTALTA
DEGJO QARTE. FLISNI ME BESIM.
ME TRE MIKROFONA, NJE DIZAJN TE LAKUAR PER TE REDUKTUAR ZHURMEN E ERES DHE NJE ZGJIDHJE TE BAZUAR NE INTELIGJENTE ARTIFICIALE PER TE FILTRUAR TINGUJT E PADESHIRUAR, GALAXY BUDS2 JANE KRIJUAR PER TE DHENE ÇDO FJALE NE MENYRE TE QARTE DHE TE QARTE, PAVARESISHT NESE JENI DUKE BISEDUAR ME NJE MIK APO JENI DUKE UDHEHEQUR NJE TELEFONATE KONFERENCE.

ANULIM AKTIV I ZHURMAVE
ZGJIDHNI TINGULLIN QE DESHIRONI TE DEGJONI
DY MIKROFONA MARRIN TINGUJT QE DESHIRONI TE DEGJONI NDERSA ANULIMI AKTIV I ZHURMES BLLOKON TINGUJT E PADESHIRUAR. APLIKACIONI GALAXY WEARABLE JU LEJON TE ZGJIDHNI MIDIS TRE NIVELEVE TE ZHURMES SE AMBIENTIT, NE MENYRE QE TE MERRNI KONTROLLIN E ZERIT NE MJEDISIN TUAJ. DEGJONI MUZIKEN TUAJ TE PREFERUAR PA HUMBUR NJE NJOFTIM NE AEROPORT OSE ZVOGELONI ZHURMEN E AMBIENTIT PER TE QENDRUAR PLOTESISHT TE ZHYTUR NE MUZIKEN, LOJERAT, LIBRAT AUDIO DHE PODKASTET TUAJA TE PREFERUARA.

DIZAJNI
KUFJET DUKEN AQ MIRE SA DHE TINGULLI I FUQISHEM QE ATO LESHOJNE. MUNDESI ZGJEDHJE NGJYRE NE MENYRE QE GJENI TONIN TUAJ TE PERSOSUR SI GRAFIT KLASIK, E BARDHE PA TE META, NGJYRE ULLIRI I GUXIMSHEM, LIVANDO ME STIL. SECILA KUFJE VJEN ME NJE DIZAJN TE PERPARUAR DHE NJE MBAJTESE PER T'IU PERSHTATUR SHIJEVE TUAJ UNIKE. ME NJE DIZENJIM QE TE PERPUTHSHEM GJERESISHT, MBAJTESJA I MBAN KUFJET TUAJA TE SIGURTA, DUKE I KARIKUAR PER PERDORIM KURDO HERE.

PERSHTATJE KOFORTI
GALAXY BUDS 2 JANE DIZENJUAR PER TE QENE TE REHATSHME DHE TE LEHTA. MUND TE ARRINI NE FUND TE LISTES SUAJ TE KENGEVE PERPARA SE TE KUJTONI SE I KENI VENDOSUR FARE, EDHE GJATE AKTIVITETEVE ME RIGOROZE. ME TRE MADHESI TE MAJAVE TE BUTA DHE FLEKSIBEL SILIKONI, MUND TE GJENI PERSHTATJEN E PERSOSUR PER TE MARRE PERVOJEN ME TE MIRE TE MUNDSHME ANC. THJESHT GJENI MADHESINE TUAJ ME MENYNE "TESTI I PERSHTATJES SE KUFJEVE" NE APLIKACIONIN GALAXY WEARABLE.

JETEGJATESIA E BATERISE
SHUME KOHE PER TE LUAJTUR MUZIKE, KUDO QE TE SHKONI
PAVARESISHT NESE JENI DUKE PARE SHFAQJET TUAJA TE PREFERUARA, DUKE DEGJUAR KENGET TUAJA TE PREFERUARA OSE DUKE SHIJUAR KENAQESITE E JASHTME, GALAXY BUDS 2 JU MBAJNE TE LIDHUR DHE TE REHATSHEM PER ORE TE TERA PA NDALUR PER TU KARIKUAR PER TE KENAQUR DASHURINE TUAJ PER MUZIKEN.

INTERAKTIVITET
NDERRONI PAJISJE PA HUMBUR ASGJE
ME NDERRIMIN AUTOMATIK, GALAXY BUDS 2 ZBULOJNE SE CFARE LIDHJEJE JU NEVOJITET DHE E KALON MENJEHERE AUDION NE ATE PAJISJE GALAXY. KALONI NGA SHIKIMI I NJE FILMI NE TABLETIN TUAJ GALAXY NE LUAJTJEN E MUZIKES NE GALAXY WATCH 4, TE GJITHA PA PREKUR ASGJE. GALAXY WATCH 4 GJITHASHTU MBESHTET  QUICK BUDS CONTROL, DUKE JU NDIHMUAR TE AKTIVIZONI OSE CAKTIVIZONI ANC DHE TE KONTROLLONI JETEGJATESINE E BATERISE DIREKT NGA KYÇI I DORES.

Color
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,500 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 23%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth AceFast
acefast
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 6,000 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Baseus Bowie D05
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 18%