Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Si Shishe Parfumi Me Vaj Esencial

Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Si Shishe Parfumi Me Vaj Esencial X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Si Shishe Parfumi Me Vaj Esencial

Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Si Shishe Parfumi Me Vaj Esencial
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Si Shishe Parfumi Me Vaj Esencial

Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Si Shishe Parfumi Me Vaj Esencial

PERSHKRIMI

EMRI: KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : WK

MATERIALI : ABS + PC

VERSIONI I BLUETOOTH-IT: V5.3

MIKROFON : PO

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA : 20Hz - 20000Hz

PORTA E KARIKIMIT : TYPE-C

KAPACITETI I BATERISE : 30mAh ( NJE KUFJE ) / 200mAh ( MBAJTESJA )

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM 5 ORE

VECORI : MBAJTESE SI SHISHE PARFUMI ME VAJ ESENCIAL ME AROME ELEGANTE QE ZGJAT DERI NE 1 MUAJ ME NJE RIMBUSHJE, MUND TA RIBUSHNI LEHTESISHT VETE 

KUFJA (STEREO E VERTETE PA TEL) JU SJELL KENAQESI TE JASHTEZAKONSHME MUZIKORE DHE JU LEJON TE KENI THIRRJE TELEFONIKE KOMODE,

VESHORE TE DIZEJNUARA NE MENYRE ERGONOMIKE JAPIN REHATI NE PERDORIM TE GJATE DHE SIGUROJNE QENDRUESHMERI KUR BENI STERVITJE,

KJO KUFJE JU OFRON QARTESI KRISTAL TE ZERIT HI-FI,

ÇIPI I INTEGRUAR BLUETOOTH 5.2 ME AFTESI TE FORTE KUNDER INTERFERENCES NUK E VONON SINJALIN E ZERIT DHE SIGURON TRANSMETIM TE STABLIZUAR,

MBAJTESJA E KARIKIMIT ME TERHEQJE MAGNETIKE DHE KARIKIM AUTOMATIK, PRAKTIKE PER CDO MOMENT,

KONTROLL TEPER I LEHTE ME PREKJE, TEKNOLOGJIA IPX4 KUNDER UJIT DHE PLUHURAVE,

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,200 Ulje 29%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%