Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco

Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco

Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco
Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco
Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco
Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco
Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco
Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco
Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco
Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco

Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : HOCO

VERSIONI I BLUETOOTH-IT: V5.3

DISTANCA E TRANSMETIMIT: RRETH 12m

KOHA PER KUFJET ( NJE KARIKIM I VETEM ): DERI NË 4 ORË NE PERDORIM

KOHA PER KARIKIM ( KUFJET NE MBAJTESE ) : RRETH 1 ORE

KOHA PER KARIKIM ( MBAJTESJA ) : RRETH 1.5 ORE

VECORI: KUFJE TE VERTETA STEREO ME BLUETOOTH,

BLUETOOTH 5.3 MUNDESON LIDHJE ME TE SHPEJTE DHE TRANSMETIM ME TE QENDRUESHEM,

CILESI E SHKELQYER E ZERIT, BAS I FORTE DHE TINGULL I QARTE,

JETEGJATESI E BATERISE, BATERI LITIUMI E INTEGRUAR ME KAPACITET TE MADH

E LEHTE DHE ME PERMASA PRAKTIKE, KUFJET JANE TE PERSHTATSHME PER T'U MBAJTUR LEHTE NE XHEP DHE E LEHTE PER T'U TRANSPORTUAR KUDO ME JU,

LIDHJE SHUME PRAKTIKE, THJESHT ME NJE PREKJE,

KARIKONI SHPEJT KUFJET ME MBAJTESEN E KARIKIMIT ME INDIKATOR LED I CILI TREGON STATUSIN E BATERISE,

Cmimi real Lek 3,900 Oferte Lek 2,500 Ulje 36%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga HOCO
Oferte
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 27%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth GS Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 42%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco Me Cover Silikoni
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 34%