Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1

Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1

Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1

Kufje Cift Me Bluetooth Baseus Storm 1

PERSHKRIMI

EMRI: KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

VERSIONI I BLUETOOTH-IT: V5.2

MIKROFON : PO

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA : 20Hz - 20000Hz

PORTA E KARIKIMIT : TYPE-C

KAPACITETI I BATERISE : 50mAh ( NJE KUFJE ) / 400mAh ( MBAJTESJA )

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 ORE / NE PERDORIM 5 ORE

VECORI : KUFJA (STEREO E VERTETE PA TEL) JU SJELL KENAQESI TE JASHTEZAKONSHME MUZIKORE DHE JU LEJON TE KENI THIRRJE TELEFONIKE KOMODE,

KANCELIM ZHURMASH AKTIV (ANC) PER EKSPERIENCE DEGJIMI FANTASTIKE,

VESHORE TE DIZEJNUARA NE MENYRE ERGONOMIKE JAPIN REHATI NE PERDORIM TE GJATE DHE SIGUROJNE QENDRUESHMERI KUR BENI STERVITJE,

DEKODERI HD I INTEGRUAR ME BOBINEN LEVIZESE TE ALTOPARLANTEVE, I KOMBINUAR ME TEKNOLOGJINE E ANULIMIT TE ZHURMES, KJO KUFJE JU OFRON QARTESI KRISTAL TE ZERIT HI-FI,

ÇIPI I INTEGRUAR BLUETOOTH 5.2 ME AFTESI TE FORTE KUNDER INTERFERENCES NUK E VONON SINJALIN E ZERIT DHE SIGURON TRANSMETIM TE STABLIZUAR,

MBAJTESJA E KARIKIMIT ME TERHEQJE MAGNETIKE DHE KARIKIM AUTOMATIK, PRAKTIKE PER CDO MOMENT,

KONTROLL TEPER I LEHTE ME PREKJE, TEKNOLOGJIA IPX4 KUNDER UJIT DHE PLUHURAVE,

Color
Cmimi real Lek 10,000 Oferte Lek 8,000 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%