Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

KRONOMETER ME PANEL DIGJITAL BASEUS PER CDO AKTIVITET

KRONOMETER ME PANEL DIGJITAL BASEUS PER CDO AKTIVITET X
+
-
=

?
Porosit Tani

KRONOMETER ME PANEL DIGJITAL BASEUS PER CDO AKTIVITET

KRONOMETER ME PANEL DIGJITAL BASEUS PER CDO AKTIVITET
KRONOMETER ME PANEL DIGJITAL BASEUS PER CDO AKTIVITET
KRONOMETER ME PANEL DIGJITAL BASEUS PER CDO AKTIVITET
KRONOMETER ME PANEL DIGJITAL BASEUS PER CDO AKTIVITET
KRONOMETER ME PANEL DIGJITAL BASEUS PER CDO AKTIVITET
KRONOMETER ME PANEL DIGJITAL BASEUS PER CDO AKTIVITET
KRONOMETER ME PANEL DIGJITAL BASEUS PER CDO AKTIVITET
KRONOMETER ME PANEL DIGJITAL BASEUS PER CDO AKTIVITET
KRONOMETER ME PANEL DIGJITAL BASEUS PER CDO AKTIVITET
KRONOMETER ME PANEL DIGJITAL BASEUS PER CDO AKTIVITET
KRONOMETER ME PANEL DIGJITAL BASEUS PER CDO AKTIVITET
KRONOMETER ME PANEL DIGJITAL BASEUS PER CDO AKTIVITET
KRONOMETER ME PANEL DIGJITAL BASEUS PER CDO AKTIVITET

KRONOMETER ME PANEL DIGJITAL BASEUS PER CDO AKTIVITET

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KRONOMETER

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS

NGJYRA : E ZEZE 

MADHESIA : 78*78*27.5mm

VOLTAZHI: 4.5V

DIAPAZONI KOHES: 0-99 minutes, 0-55 seconds

VECORI : EKRAN DIXHITAL LED I RRUMBULLAKET, JU LEJON TE SHIHNI EKRANIN ME SHUME LEHTESI

KUNDER UJIT ,LAGESHTIRES DHE PLUHURIT, FALE STANDARDIT MBROJTES ,

RROTULLOJENI PER TE VENDOSUR KOHEN QE DESHIRONI JU, NGA 0 - 99, E LEHTE NE PERDORIM.

PERDORET NE CDO AMBJENT DHE AKTIVITET

KA PREZENT OPSIONIN E KRONOMETRIT SI, VOLUME I LARTE, VOLUME I ULET OSE PA VOLUME.

INSTALIMI ESHTE MAGNETIKE, MUND TE VENDOSET NE CDO SIPERFAQE METALIKE.

SUPORTON NUMERIN MBRAPSHT DHE PARA.


,


 

Color
Cmimi real Lek 2,700 Oferte Lek 2,000 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%