Karte Memorie Micro SDHC Remax TF

Karte Memorie Micro SDHC Remax TF
Karte Memorie Micro SDHC Remax TF
Karte Memorie Micro SDHC Remax TF
Karte Memorie Micro SDHC Remax TF
Karte Memorie Micro SDHC Remax TF
Karte Memorie Micro SDHC Remax TF
Karte Memorie Micro SDHC Remax TF
Karte Memorie Micro SDHC Remax TF

Karte Memorie Micro SDHC Remax TF

Size
Cmimi real Lek 700
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARTE MEMORIE MICRO-SD 

MARKA : REMAX

KAPACITETI : 2GB / 4GB / 8GB / 16GB / 32GB / 64GB

SHPEJTESIA E LEXIMIT: DERI NE 40MBPS

SHPEJTESIA E SHKRIMIT : DERI NE 20 MBPS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve