Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kamera Sportive Insta360 GO 3

Kamera Sportive Insta360 GO 3 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kamera Sportive Insta360 GO 3

Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3
Kamera Sportive Insta360 GO 3

Kamera Sportive Insta360 GO 3

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KAMERA SPORTIVE GO 3

MARKA : INSTA360

KAMERA:

 • SENSORI I IMAZHIT: 1/1.3" CMOS
 • PIKSEL EFEKTIV: 10MP
 • KENDI I LENTES: 155°
 • APERATURA: f/2.8
 • FOKUSI: 0.4m - ∞
 • SHPEJTESIA E KAPJES SE DRITES: 1/8000s

REZOLUCIONI I FOTOS : 3648 x 2736

FORMATI I FOTOS : JPEG / RAW

REZOLUCIONI I VIDEOS :

 • STANDARD :
  • 4K ( 4:3 ) : 4096 x 3072 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS )
  • 4K ( 16:9 ) : 3840 x 2160 ( 100 / 120 FPS )
  • 4K ( 16:9 ) : 3840 x 2160 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS )
  • 2.7K ( 4:3 ) : 2688 x 2016 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60  FPS )
  • 2.7K ( 16:9 ) : 2688 x 1512 ( 100 / 120 FPS )
  • 2.7K ( 16:9 ) : 2688 x 1512 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS )
  • 1080P ( 16:9 ) : 1920 x 1080 ( 100 / 120 / 200 / 240 FPS )
  • 1080P ( 16:9 ) : 1920 x 1080 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS )
 • REGJISTRIM HDR :
  • 4K ( 16:9 ) : 3840 x 2160 ( 24 / 25 / 30 FPS )
  • 2.7K ( 16:9 ) : 2688 x 1512 ( 24 / 25 / 30 FPS )
  • 1080P : 1920 x 1080 ( 24 / 25 / 30 FPS )
 • SLOW MOTION :
  • 4K : 4x ( 120 FPS )
  • 2.7K : 4x ( 120 FPS )
  • 1080P : 8x ( 240 FPS ), 4x ( 120 FPS )
 • HYPERLAPSE : 4K / 2.7K / 1080P
  • AUTO / x2 / x5 / x10 / x15 / x30
 • TIMELAPSE : 4K / 2.7K / 1080P ( 30 FPS )
  • INTERVALI : 0.5 / 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 10 / 13 / 15 / 20 / 25 / 30 / 40s
  • KOHEZGJATJE : 5 / 10 / 20 / 30 MINUTA, 1 / 2 / 3 / 5 ORE, ∞

FORMATI I VIDEOS : MP4 ( H.264 / HEVC )

BITRATE MAKSIMAL : 130Mbps

STABILIZIMI : EIS

 • ROCKSTEADY 3.0
 • ROCKSTEADY 3.0+
 • HORIZONBALANCING
 • HORIZONSTEADY

EKRANI KRYESOR : 2.25 INÇ LCD

EKRANI PERPARA : 1.4 INÇ LCD

KAPACITETI I BATERISE : 1770mAh

KOHA E KARIKIMIT : RRETH 2.5 ORE

PERMASA : 70.5 x 44.2 x 32.8mm

PESHA : 145g

VECORI :

 • 4K/120 FPS & 12 MP
 • STABILIZIM ROCKSTEADY 2.0 & HORIZONSTEADY
 • DY EKRANE, PARA DHE PAS
 • SHUME MENYRA MONTIMI ME ANE TE AKSESOREVE TE NDRYSHEM
 • I PAPËRSHKUESHËM NGA UJI DERI NË 60M
 • KOMANDIM ME ZË PER TE FILLUAR DHE NDALUAR REGJISTRIMET
 • VIDEO HDR
 • SLOWMOTION
 • TIMELAPSE
 • LIDHJE DIREKTE ME APLIKACIONIN DJI MIMO
 • WI-FI / BLUETOOTH
 • POZICIONIM GPS
 • PORTE PER KARTE MICROSD
Cmimi real Lek 70,000 Oferte Lek 55,000 Ulje 21%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte te REJA 2
Shitur
Dron Quadcopter E58L Me Ndricues
rc
Oferte Lek 5,400 Cmimi real Lek 8,200 Ulje 34%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 23%
Oferte
Dron Quadcopter FIMI X8 SE 2022 V2
fimi
Oferte Lek 67,900 Cmimi real Lek 80,000 Ulje 15%
Oferte
Mbajtese Tavoline Universale Moxom Per Laptop, Tablet
moxom
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 24%