Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kamera Sportive Insta360 Ace Pro

Kamera Sportive Insta360 Ace Pro X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kamera Sportive Insta360 Ace Pro

Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro
Kamera Sportive Insta360 Ace Pro

Kamera Sportive Insta360 Ace Pro

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KAMERA SPORTIVE ACE PRO

MARKA : INSTA360

KAMERA:

 • SENSORI I IMAZHIT: 1/1.3" CMOS
 • PIKSEL EFEKTIV: 10MP
 • KENDI I LENTES: 100°
 • APERATURA: f/2.6
 • FOKUSI: 0.4m - ∞
 • SHPEJTESIA E KAPJES SE DRITES: 1/8000s

REZOLUCIONI I FOTOS :

 • 48MP ( 8064 x 6048 )
 • 36MP ( 8064 x 4536 )
 • 12MP ( 4032 x 3024 )
 • 9MP ( 4032 x 2264 )

FORMATI I FOTOS : JPEG / DNG RAW

REZOLUCIONI I VIDEOS :

 • STANDARD :
  • 8K ( 16:9 ) : 7680 x 4320 ( 24 FPS )
  • 8K ( 2.35:1 ) : 7680 x 3272 ( 24 FPS )
  • 4K ( 4:3 ) : 4032 x 3024 ( 60 / 50 / 48 / 30 / 25 / 24 FPS )
  • 4K ( 16:9 ) : 3840 x 2160 ( 120 / 100 / 60 / 50 / 48 / 30 / 25 / 24 FPS )
  • 2.7K ( 4:3 ) : 2688 x 2016 ( 60 / 50 / 48 / 30 / 25 / 24 FPS )
  • 2.7K ( 16:9 ) : 2688 x 1520 ( 120 / 100 / 60 / 50 / 48 / 30 / 25 / 24 FPS )
  • 1440P ( 4:3 ) : 1920x1440 ( 60 / 50 / 48 / 30 / 25 / 24 FPS )
  • 1080P ( 16:9 ) : 1920x1080 ( 240 / 200 / 120 / 100 / 60 / 50 / 48 / 30 / 25 / 24 FPS )
 • FREE FRAME :
  • 4K ( 4:3 ) : 4032 x 3024 ( 60 / 50 / 48 / 30 / 25 / 24 FPS )
 • PURE VIDEO :
  • 4K ( 16:9 ) : 3840 x 2160 ( 30 / 25 / 24 FPS )
  • 2.7K ( 16:9 ) : 2688 x 1520 ( 30 / 25 / 24 FPS )
  • 1080P ( 16:9 ) : 1920 x 1080 ( 30 / 25 / 24 FPS )
 • SLOW MOTION :
  • 4K ( 16:9 ) : 3840 x 2160 ( 120 / 100 FPS )
  • 2.7K ( 16:9 ) : 2688 x 1520 ( 120 / 100 FPS )
  • 1080P ( 16:9 ) : 1920 x 1080 ( 240 / 200 / 120 / 100 FPS )

FORMATI I VIDEOS : MP4 ( H.264 / HEVC )

BITRATE MAKSIMAL : 170Mbps

MODALITETE :

 • VIDEO
 • FREEFRAME
 • PUREVIDEO
 • SLOW MOTION
 • STARLAPSE
 • TIMELAPSE
 • TIMESHIFT
 • PRE-RECORDING
 • LOOP RECORDING

EKRANI KRYESOR : 2.25 INÇ LCD

EKRANI PERPARA : 1.4 INÇ LCD

KAPACITETI I BATERISE : 1650mAh

KOHA E KARIKIMIT : RRETH 2.5 ORE

PERMASA : 71.9 x 52.15 x 38.5mm

PESHA : 179.8g

  Cmimi real Lek 63,000 Oferte Lek 44,900 Ulje 29%
  /

  Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

  -Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

  Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

  -Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
  Blini super lehtë me WhatsApp
  Të tjera nga Produkte te REJA 2
  Shitur
  Dron Quadcopter E58L Me Ndricues
  rc
  Oferte Lek 5,400 Cmimi real Lek 8,200 Ulje 34%
  Oferte
  Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
  hoco
  Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 23%
  Oferte
  Dron Quadcopter FIMI X8 SE 2022 V2
  fimi
  Oferte Lek 67,900 Cmimi real Lek 80,000 Ulje 15%
  Oferte
  Mbajtese Tavoline Universale Moxom Per Laptop, Tablet
  moxom
  Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 24%