Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kamera Sportive GoPro Hero 12

Kamera Sportive GoPro Hero 12 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kamera Sportive GoPro Hero 12

Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12
Kamera Sportive GoPro Hero 12

Kamera Sportive GoPro Hero 12

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KAMERA SPORTIVE HERO 12

MARKA : GOPRO

REZOLUCIONI I VIDEOS :

 • 5.3K ( 8:7 ) - ( 30 / 25 / 24 FPS )
 • 5.3K ( 16:9 ) - ( 60 / 50 / 30 / 25 / 24 FPS )
 • 4K ( 8:7 ) - ( 60 / 50 / 30 / 25 / 24 FPS )
 • 4K ( 9:16 ) - ( 60 / 50 / 30 / 25 FPS )
 • 4K ( 16:9 ) - ( 120 / 100 / 60 / 50 / 30 / 25 / 24 FPS )
 • 2.7K ( 4:3 ) - ( 120 / 100 / 60 / 50 FPS )
 • 2.7K ( 16:9 ) - ( 240 / 200 FPS )
 • 1080P ( 9:16 ) - ( 60 / 50 / 30 / 25 FPS )
 • 1080P ( 16:9 ) - ( 240 / 200 / 120 / 100 / 60 / 50 / 30 / 25 / 24 FPS )

REZOLUCIONI I FOTOS : 27MP

EKRANI KRYESOR : 2.27 INÇ LCD ME PREKJE

EKRANI PERPARA : 1.4 INÇ LCD

KAPACITETI I BATERISE : 1720mAH

KOHA E KARIKIMIT : RRETH 2 ORE

PERMASA : 71.8 x 50.8 x 33.6mm

PESHA : 154g

VECORI :

 • MONTIM I INTEGRUAR ME GISHTEZA TE PALOSSHEM
 • SUPORT PER AKSESORE HERO MODS
 • STABILIZIMI I VIDEOS HYPERSMOOTH 6.0
 • VIDEO TIMEWARP 3.0
 • SUPERPHOTO + HDR I PERMIRESUAR
 • VIDEO E KALIMIT TE NATES
 • LENTE DIXHITALE ( SUPERVIEW, E GJERE, LINEAR + NIVELIM I HORIZONTIT, LINEAR, I NGUSHTE )
 • TRANSMETIM VIDEO E DREJTPERDREJTE NE 1080P
 • MODALITET SI WEBCAM
 • OPSIONE TE FUQISHME ( HINDSIGHT, LIVEBURST, REGJISTRIM I PLANIFIKUAR, REGJISTRIMI ME KOHEZGJATJE )
 • KONTROLL ME ZE
 • RAW NE TE GJITHA MENYRAT E FOTOGRAFISE
 • PARACAKTIME + SHKURTORET NE EKRAN
 • EKRAN INTUITIV ME PREKJE
 • ZMADHIM ME PREKJE
 • MODALITET PORTRET
 • KOHEMATESI I FOTOGRAFISE
 • I FORTE + I PAPERSHKUESHEM NGA UJI DERI NE 10m
 • NGADALESIM VIDEO 8X
 • SHPEJTESIA TRANSMETIMI 120 MBPS
 • NJOHJE INTELIGJENTE E FYTYRES, BUZEQESHJES, PERPELITJES SE SYVE
 • KONTROLLI I PLOTE I KUSHTEVE TE NDRICIMIT
 • ÇIP I PERMIRSUAR GP2
 • PROTUNE
 • BATERI E RIKARIKUESHME ( 1720mAh LITIUM-JON)
  Cmimi real Lek 53,000 Oferte Lek 37,000 Ulje 30%
  /

  Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

  -Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

  Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

  -Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
  Blini super lehtë me WhatsApp
  Të tjera nga Produkte te REJA 2
  Shitur
  Dron Quadcopter E58L Me Ndricues
  rc
  Oferte Lek 5,400 Cmimi real Lek 8,200 Ulje 34%
  Oferte
  Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
  hoco
  Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 23%
  Oferte
  Dron Quadcopter FIMI X8 SE 2022 V2
  fimi
  Oferte Lek 67,900 Cmimi real Lek 80,000 Ulje 15%
  Oferte
  Mbajtese Tavoline Universale Moxom Per Laptop, Tablet
  moxom
  Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 24%