Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

KAMERA SIGURIE PER SHTEPI XIAOMI 360° 2K PRO

KAMERA SIGURIE PER SHTEPI XIAOMI 360° 2K PRO X
+
-
=

?
Porosit Tani

KAMERA SIGURIE PER SHTEPI XIAOMI 360° 2K PRO

KAMERA SIGURIE PER SHTEPI XIAOMI 360° 2K PRO
KAMERA SIGURIE PER SHTEPI XIAOMI 360° 2K PRO
KAMERA SIGURIE PER SHTEPI XIAOMI 360° 2K PRO
KAMERA SIGURIE PER SHTEPI XIAOMI 360° 2K PRO
KAMERA SIGURIE PER SHTEPI XIAOMI 360° 2K PRO
KAMERA SIGURIE PER SHTEPI XIAOMI 360° 2K PRO
KAMERA SIGURIE PER SHTEPI XIAOMI 360° 2K PRO
KAMERA SIGURIE PER SHTEPI XIAOMI 360° 2K PRO
KAMERA SIGURIE PER SHTEPI XIAOMI 360° 2K PRO
KAMERA SIGURIE PER SHTEPI XIAOMI 360° 2K PRO
KAMERA SIGURIE PER SHTEPI XIAOMI 360° 2K PRO
KAMERA SIGURIE PER SHTEPI XIAOMI 360° 2K PRO
KAMERA SIGURIE PER SHTEPI XIAOMI 360° 2K PRO
KAMERA SIGURIE PER SHTEPI XIAOMI 360° 2K PRO
KAMERA SIGURIE PER SHTEPI XIAOMI 360° 2K PRO

KAMERA SIGURIE PER SHTEPI XIAOMI 360° 2K PRO

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KAMERA SIGURIE PER SHTEPI 360° XIAOMI 2K PRO

MARKA : XIAOMI

MENYRA E LIDHJES : WI-FI / BLUETOOTH 4.2

PERMASAT : 122mm x 78mm x 78mm

PESHA : 349g

FUQIA HYRESE : 5V - 2A

REZOLUCIONI : 2K ( 1296p )

GJERESIA E KENDIT TE SHIKIMIT : 110°

ENKODIMI I VIDEOS : H.265

TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT : -10° DERI NE 50°

MEMORIA PER REGJISTRIM : KARTE MICROSD ( DERI NE 32GB )

VECORI : CILESI 2K SUPER E QARTE E IMAZHIT, AI E PERMIRESUAR

3 MILION PIKSELE | PANORAMA 360° | ME NGJYRA TE PLOTA DHE NE DRITE TE ULET | NJOHJE E NJEREZVE ME AI

E PERMIRESUAR ME 3 MILIONE PIKSELE PER NJE PAMJE EDHE ME TE QARTE
KAMERA E SIGURISE PER SHTEPI MI 360° 2K PRO E PERMIRESUAR ME 3 MILION PIKSELE, DERI NE REZOLUCION 2304 × 1296, PER QARTESI NE ÇDO MOMENT.
PER KRAHASIM REZOLUCIONI STANDARD FULL HD: 1920 × 1080 = 1080P ( 2 MILION PIKSELE ); REZOLUCIONI I PERMIRESUAR 2K HD : 2304 × 1296=1296P ( 3 MILIONE PIKSELE )

APERTURE E MADHE F1.4 DHE LENTE 6P PER NJE PERVOJE TE SHKELQYER IMAZHI
LENTJA ME APERATURE TE MADHE F1.4 LEJON QE TE HYJE DUKSHEM ME SHUME DRITE, DUKE KAPUR IMAZHE TE DETAJUARA EDHE NE KUSHTE ME DRITE TE ULET; LENTJA PLOTESISHT E PERMIRESUAR REDUKTON NE MENYRE EFEKTIVE PERTHYERJEN E DRITES PER IMAZHE ME TE QARTA DHE ME TE DETAJUARA

VIZION NATE I PERMIRESUAR ME RREZE INFRA TE KUQE PER IMAZHE TE QARTA EDHE NE DRITE TE ULET
DRITA INFRA E KUQE 940NM PA SHKELQIM TE KUQ TE DUKSHEM, JU LE JU DHE FAMILJEN TUAJ TE FLINI TE PASHQETESUAR; PERMBAN NJE SENSOR IMAZHI ME NDJESHMERI TE LARTE DHE SHFAQ VIDEO ME NGJYRA NE DRITE TE ULET.
PER KRAHASIM KAMERA TE TJERA VENDOSIN TE SHFAQIN IMAZHIN NE BARDHE E ZI NE DRITE TE ULET

REDUKTIMI I ZHURMES ME MIKROFON TE DYFISHTE PER THIRRJE ME TE QARTA
MBESHTET TELEFONATAT ZANORE TE DYANSHME NE KOHE REALE, TE PAJISUR ME MIKROFONA TE DYFISHTE QE PERDORIN TEKNOLOGJINE AKTIVE TE REDUKTIMIT TE ZHURMES PER TE REDUKTUAR NE MENYRE EFEKTIVE JEHONEN E ALTOPARLANTIT DHE PER TE PERMIRESUAR PERVOJEN TUAJ TE TELEFONATES

PANORAMA 360° ME RROTULLIM DHE ZMADHIM PER MONITORIM TE GJITHANSHEM
PERMBAN NJE MOTOR TE DYFISHTE ME RROTULLIM DHE ZMADHIM, ME NJE KEND SHIKIMI HORIZONTAL 360° DHE KEND SHIKIMI VERTIKAL 118°.
KOMANDIMI BEHET NGA APLIKACIONI MI HOME, NGA KU MUND TE SHIHNI GJITHÇKA

MBUROJE FIZIKE ME NJE PREKJE PER MBROJTJEN E PRIVATESISE PERSONALE
KUR NUK DESHIRONI QE KAMERA TE MONITOROJE, MUND TE AKTIVIZONI MBUROJEN FIZIKE PERMES APLIKACIONIT MI HOME.
PASI TE AKTIVIZOHET, LENTET E KAMERES DO TE RROTULLOHEN AUTOMATIKISHT POSHTE BRENDA KASES PER TE MBROJTUR PRIVATESINE TUAJ

LIDHJE WI-FI ME DY BREZA, PA VONESA
SUPORTON LIDHJET WI-FI ME BANDE TE DYFISHTE 2,4 GHZ/5 GHZ, REDUKTON INTERFERENCEN NE SINJAL, PERMIRESON SHPEJTESINE E TRANSMETIMIT DHE SIGURON NJE LIDHJE ME TE QENDRUESHME PA NGECJE APO VONESA

LIDHJE BLUETOOTH MUNDESON LIDHJE INTELIGJENTE
KAMERA E SIGURISE SHTEPIAKE MI 360° 2K PRO MUND TE LIDHET ME BLUETOOTH DHE ME ANE TE APLIKACIONIT MI HOME JU MUND TE LIDHNI PAJISJEN TUAJ ME PAJISJE TE TJERA INTELIGJENTE XIAOMI

SHIKIM PA PROBLEME QE KURSEN MEMORIE
TEKNOLOGJIA E KODIMIT TE VIDEOVE TE GJENERATES SE RE H.265 MUNDESON REGJISTRIM TE NJEJTE DHE CILESOR PA NDRYSHIM NE KUSHTET E RRJETIT, KURSEN MEMORIE DHE OFRON NJE PAMJE TE QARTE DHE TE DETAJUAR.
VIDEOT H.265 KERKOJNE VETEM 50% TE HAPESIRES SE RUAJTJES QE KERKOHET PER VIDEOT TRADICIONALE H.264 ME TE NJEJTEN CILESI

SUPORTON MONTIMIN STANDARD DHE KOKE POSHTE, ME RROTULLIM TE EKRANIT 180°
PERFSHIN AKSESORE BAZE ME VIDE PER INSTALIM TE LEHTE. PER MONTIM KOKEPOSHTE, RROTULLOJENI EKRANIN NE CILESIMET E KAMERES PER TE SHFAQUR PAMJET NORMALISHT

TRE METODA TE RUAJTJES PER RRITJEN E SIGURISE
MBESHTET TRE METODA RUAJTJEJE, NJE KARTE LOKALE MICRO SD, PAJISJE NAS DHE CLOUD, NE MENYRE QE TE MUND TE RUANI PAMJET DHE TE DHENAT TUAJA ME QETESI.
1. KARTE LOKALE MICRO SD DERI NE 32 GB HAPESIRE ​​RUAJTESE
2. VIDEO REZERVE HISTORIKE NAS NGA KARTA MICRO SD
3. REGJISTRIM DHE RUAJTJE PER 7 DITE NE RE PER VIDEOT ME LEVIZJE NGA MOTION SENSOR

AKTIVIZO KAMEREN TENDE TE SIGURISE NE TRE HAPA TE THJESHTE
1. SHKARKONI APLIKACIONIN MI HOME
2. AKTIVIZONI KAMEREN E SIGURISE SHTEPIAKE MI 360° 2K PRO
3. HAPNI APLIKACIONIN, KERKONI DHE LIDHENI ME PAJISJEN PER TA PERDORUR NORMALISHT

Cmimi real Lek 10,000 Oferte Lek 8,300 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp