Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai

Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai

Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai

Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KAMER KROSKOTI

MARKA : XIAOMI 70mai

MODELI : A500s

REZOLUCIONI : 2592 x 1944

GJERESIA E KENDIT TE SHIKIMIT : 140°

SENSOR : SONY IMX335

EKRANI : LCD 2 INÇ ( 480 x 360 )

PERMASAT : 82 x 58.2 x 40.5mm

ENERGJIA : VENDI I CIGARES

KAPACITETI I BATERISE : 500mAh

FORMATI I VIDEOS : MJPEG AVI

FORMATI I FOTOS : JPG

MEMORIE : KARTE MICRO USB DERI NE 128GB

VECORI : XIAOMI 70MAI A500S, KAMERA PER MAKINEN TUAJ ME SISTEM TE AVANCUAR TE NDIHMES SE SHOFERIT
SENSORI SONY IMX335 - ÇIP INTELIGJENTE NOVATEK NT96580 - REZOLUCIONI QHD 1944P - KENDI I SHIKIMIT 140º - APERTURA F/1.8 - SISTEMI I ASISTENCES SE SHOFERIT ADAS - SUPORTON MICRO SD DERI NE 128 GB

70MAI A500S DASH CAM PRO PLUS+, KAMERA E RE E MAKINES NGA EKOSISTEMI XIAOMI
KJO PAJISJE E VOGEL ESHTE E MBUSHUR ME TEKNOLOGJINE ME TE FUNDIT PER T'JU BERE ME TE SIGURT NE TIMON. PJESA ME E MIRE? KOSTOJA E SAJ E ULET. KAMERA E MAKINES 70MAI A500S DO TE JETE SHOQERUESI JUAJ I MREKULLUESHEM NE RRUGE, DUKE U KUJDESUR PER JU DHE AUTOMJETIN TUAJ NE POTHUAJSE ÇDO SITUATE.

SENSORI SONY IMX335 ME REZOLUCION 1944P
VENDOSNI XIAOMI 70MAI A500S TUAJ TE RI NE PJESEN E PERPARME TE AUTOMJETIT TUAJ. PASI TE JENI ATJE, DO T'JU NDIHMOJE TE SHMANGNI PERPLASJET DHE TE REGJISTRONI VIDEO GJATE UDHETIMEVE TUAJA. 
KAMERA E TIJ ESHTE E PAJISUR ME NJE SENSOR SONY IMX335, I CILI MBESHTETET NGA NJE ÇIP NOVATEK NT96580 DHE SE BASHKU REGJISTROJNE ME NJE REZOLUCION SHUME TE LARTE PREJ 1944 PIKSELE, 2.5 HERE ME TE LARTE SE FULL HD.

KAPJA E SHTUAR E DRITES ME HAPJEN FOKALE F/1.8, DNR 3D DHE WDR
REZOLUCIONI I JASHTEZAKONSHEM I 70MAI A500S NUK KUFIZOHET VETEM NE DRITEN E DITES. AI DO TE JAPE GJITHASHTU IMAZHE CILESORE NE PAMJE ME TE ERRETA FALE HAPJES SE GJERE F/1.8 TE SENSORIT (IDEALE PER KAPJEN E NJE SASIE TE KONSIDERUESHME DRITE), TEKNOLOGJISE NOVATORE TE REDUKTIMIT TE ZHURMES 3D DNR DHE GAMES SE GJERE DINAMIKE (WDR). KESHTU QE ÇDO SHKREPJE DO TE JETE E NDRIÇUAR NE MENYRE PERFEKTE, E QARTE DHE E MPREHTE.

SISTEMI I AVANCUAR I NDIHMES SE SHOFERIT
SIDOQOFTE, XIAOMI 70MAI A500S ESHTE SHUME ME TEPER SESA THJESHT NJE APARAT FOTOGRAFIK PER MAKINEN TUAJ. AI PERFSHIN GJITHASHTU ADAS, OSE SISTEM TE AVANCUAR TE NDIHMES SE SHOFERIT. KJO TEKNOLOGJI ZBULON KUR LARGOHENI SHUME NGA KORSIA JUAJ OSE NUK MBANI NJE DISTANCE TE SIGURT NGA MAKINA PERPARA DHE JU PARALAJMERON PER T'JU NDIHMUAR TE SHMANGNI AKSIDENTET E MUNDSHME.

SUPORT PER KARTE MICRO SD DERI NE 128GB
NDERSA NISNI MAKINEN DHE 70MAI A500 AKTIVIZOHET, GJITHÇKA DO TE REGJISTROHET NE KARTEN MICRO SD(MAKSIMUMI 128 GB). KUR KARTA TE JETE PLOT, KAMERA DO TE FSHIJE AUTOMATIKISHT REGJITSTRIMET E VJETRA.
ME APLIKACIONIN 70MAI JU KONTROLLONI REGJISTRIMET TUAJA DHE NESE NUK DONI TE HUMBISNI NJE TE VEÇANTE, MOS HARRONI TA RUANI ATE.

GPS I INTEGRUAR
AJO QE MUND TE SHIHNI GJITHASHTU NEPERMJET APLIKACIONIT ESHTE DISTANCA E PERSHKUAR DHE KOHEZGJATJA E UDHETIMIT SE BASHKU ME SHPEJTESINE AKTUALE TE LEVIZJES. E GJITHE KJO FALE GPS-SE SE SAJ TE INTEGRUAR.

Cmimi real Lek 15,000 Oferte Lek 11,000 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%