Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Vga-vga Baseus 1m / 2m Me Thurrje Super Rezistente Dhe Kontakte Aliazhi Te Aluminit

Kabell Vga-vga Baseus 1m / 2m Me Thurrje Super Rezistente Dhe Kontakte Aliazhi Te Aluminit X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Vga-vga Baseus 1m / 2m Me Thurrje Super Rezistente Dhe Kontakte Aliazhi Te Aluminit

Kabell Vga-vga Baseus 1m / 2m Me Thurrje Super Rezistente Dhe Kontakte Aliazhi Te Aluminit
Kabell Vga-vga Baseus 1m / 2m Me Thurrje Super Rezistente Dhe Kontakte Aliazhi Te Aluminit
Kabell Vga-vga Baseus 1m / 2m Me Thurrje Super Rezistente Dhe Kontakte Aliazhi Te Aluminit
Kabell Vga-vga Baseus 1m / 2m Me Thurrje Super Rezistente Dhe Kontakte Aliazhi Te Aluminit
Kabell Vga-vga Baseus 1m / 2m Me Thurrje Super Rezistente Dhe Kontakte Aliazhi Te Aluminit
Kabell Vga-vga Baseus 1m / 2m Me Thurrje Super Rezistente Dhe Kontakte Aliazhi Te Aluminit
Kabell Vga-vga Baseus 1m / 2m Me Thurrje Super Rezistente Dhe Kontakte Aliazhi Te Aluminit
Kabell Vga-vga Baseus 1m / 2m Me Thurrje Super Rezistente Dhe Kontakte Aliazhi Te Aluminit
Kabell Vga-vga Baseus 1m / 2m Me Thurrje Super Rezistente Dhe Kontakte Aliazhi Te Aluminit
Kabell Vga-vga Baseus 1m / 2m Me Thurrje Super Rezistente Dhe Kontakte Aliazhi Te Aluminit
Kabell Vga-vga Baseus 1m / 2m Me Thurrje Super Rezistente Dhe Kontakte Aliazhi Te Aluminit
Kabell Vga-vga Baseus 1m / 2m Me Thurrje Super Rezistente Dhe Kontakte Aliazhi Te Aluminit
Kabell Vga-vga Baseus 1m / 2m Me Thurrje Super Rezistente Dhe Kontakte Aliazhi Te Aluminit
Kabell Vga-vga Baseus 1m / 2m Me Thurrje Super Rezistente Dhe Kontakte Aliazhi Te Aluminit
Kabell Vga-vga Baseus 1m / 2m Me Thurrje Super Rezistente Dhe Kontakte Aliazhi Te Aluminit

Kabell Vga-vga Baseus 1m / 2m Me Thurrje Super Rezistente Dhe Kontakte Aliazhi Te Aluminit

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL HDMI

MARKA : BASEUS 

GJATESIA : 1m

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + NEJLON 

NGJYRA : GRI

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

KONTAKTE ALUMINI TE ZGJEDHUR QE SIGUROJNE NJE LIDHJE OPTIMALE PER TRANSMETIM MAKSIMAL TE SINJALIT DHE JANE REZISTENTE NDAJ KORROZIONIT,

SHTRESE MBROJTESE E TREFISHTE KUNDER INTERFERENCAVE,

MBERTHEHET MIRE FALE VIDAVE TE CILAT FIKSOHET TEK PAJISJA PER LIDHJE TE PANDERPRERE,

KABELL I VESHUR ME NEJLON TE THURRUR NGA CILESIA ME E LARTE,

PERSHTATET ME TV, LAPTOP, MONITOR, KARTA GRAFIKE ETJ

SUPORT PER TRANSMETIM VIDEO DERI NE 1080 FULL HD @ 60Hz,

PROJEKTUAR NE STANDARDIN DUAL LINK ME 15 KONTAKTE TE VESHURA ME FLORI PER CILESINE MAKSIMALE TE FIGURES,

I TESTUAR PER 5000+ VENDOSJE DHE HEQJE PA PASUR ASNJE PROBLEM,

Size
Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,200 Ulje 37%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%