Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m

Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m

Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m
Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m
Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m
Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m
Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m
Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m
Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m
Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m
Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m
Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m
Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m
Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m
Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m
Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m
Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m
Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m
Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m
Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m

Kabell Usb Yiven Baseus Lightning 1.2m

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB YIVEN

MARKA : BASEUS

MODELI : CALYW-01 / 09

GJATESIA : 1.2m

DALJE : 2A

PESHA : 39g

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE

PERSHTATET ME : PAISJET ME PORTE LIGHTNING

VECORI : KOKA METALIKE TE DURUESHME NDAJ DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

KARIKON DHE TRANSMETON TE DHENA NJEKOHESISHT NE MENYRE TE SHPEJTE DHE TE STABILIZUAR,

I LEHTE DHE GJATESI E DUHUR PER TA MBAJTUR ME VETE,

THURRJE ME NEJLON ME PAMJE ARTISTIKE

Color
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 700 Ulje 50%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%