Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Super Kabell Me Zink Dhe Nejlon Baseus Nylon Weave Fast Charging Cable Usb / Lightning 2.4a

Super Kabell Me Zink Dhe Nejlon Baseus Nylon Weave Fast Charging Cable Usb / Lightning 2.4a X
+
-
=

?
Porosit Tani

Super Kabell Me Zink Dhe Nejlon Baseus Nylon Weave Fast Charging Cable Usb / Lightning 2.4a

Super Kabell Me Zink Dhe Nejlon Baseus Nylon Weave Fast Charging Cable Usb / Lightning 2.4a
Super Kabell Me Zink Dhe Nejlon Baseus Nylon Weave Fast Charging Cable Usb / Lightning 2.4a
Super Kabell Me Zink Dhe Nejlon Baseus Nylon Weave Fast Charging Cable Usb / Lightning 2.4a
Super Kabell Me Zink Dhe Nejlon Baseus Nylon Weave Fast Charging Cable Usb / Lightning 2.4a
Super Kabell Me Zink Dhe Nejlon Baseus Nylon Weave Fast Charging Cable Usb / Lightning 2.4a
Super Kabell Me Zink Dhe Nejlon Baseus Nylon Weave Fast Charging Cable Usb / Lightning 2.4a
Super Kabell Me Zink Dhe Nejlon Baseus Nylon Weave Fast Charging Cable Usb / Lightning 2.4a
Super Kabell Me Zink Dhe Nejlon Baseus Nylon Weave Fast Charging Cable Usb / Lightning 2.4a
Super Kabell Me Zink Dhe Nejlon Baseus Nylon Weave Fast Charging Cable Usb / Lightning 2.4a
Super Kabell Me Zink Dhe Nejlon Baseus Nylon Weave Fast Charging Cable Usb / Lightning 2.4a
Super Kabell Me Zink Dhe Nejlon Baseus Nylon Weave Fast Charging Cable Usb / Lightning 2.4a
Super Kabell Me Zink Dhe Nejlon Baseus Nylon Weave Fast Charging Cable Usb / Lightning 2.4a
Super Kabell Me Zink Dhe Nejlon Baseus Nylon Weave Fast Charging Cable Usb / Lightning 2.4a
Super Kabell Me Zink Dhe Nejlon Baseus Nylon Weave Fast Charging Cable Usb / Lightning 2.4a
Super Kabell Me Zink Dhe Nejlon Baseus Nylon Weave Fast Charging Cable Usb / Lightning 2.4a
Super Kabell Me Zink Dhe Nejlon Baseus Nylon Weave Fast Charging Cable Usb / Lightning 2.4a
Super Kabell Me Zink Dhe Nejlon Baseus Nylon Weave Fast Charging Cable Usb / Lightning 2.4a

Super Kabell Me Zink Dhe Nejlon Baseus Nylon Weave Fast Charging Cable Usb / Lightning 2.4a

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB ME KOKA ZINKU

MARKA : BASEUS

MODELI : CALSP-B01

GJATESIA : 1m

PESHA : 50g

DALJE : 2.4A

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE LIGHTNING

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE

VECORI : KOKA PREJ ALIAZHI TE ZINKUT, TE DURUESHME NDAJ PERDORIMIT DHE DEFORMIMIT,

PERSHTATET AUTOMATIKISHT ME VERSIONIN FUNDIT TE SISTEMIT iOS KESHTU QE NUK JU DUHET TE NDERRONI KABELLIN PASI TE BENI UPDATE SISTEMIT

THURRJE E DENDUR ME NEJLON TEPER REZISTENT NDAJ THYERJES DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

BERTHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE SHPEJTE E TE STABILIZUAR TE DHENASH,

ÇIP I PERMIRESUAR SHTON ME 40% SHPEJTESINE E KARIKIMIT,

KONTAKTE NE TE DY ANET PER ME SHUME LEHTESI NE PERDORIM,

STRUKTURE ME DIZENJIM SI SHKALLE PER GJERESI TE NDRYSHME PORTASH,

PAMJE MODERNE PLOT LUKS ME INDIKATOR LED BLU PER TA DALLUAR GJATE NATES

Size
Color
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 800 Ulje 43%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%