Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Usb Ne Type-c 1m Fast Charge 5a

Kabell Usb Ne Type-c 1m Fast Charge 5a X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Usb Ne Type-c 1m Fast Charge 5a

Kabell Usb Ne Type-c 1m Fast Charge 5a
Kabell Usb Ne Type-c 1m Fast Charge 5a
Kabell Usb Ne Type-c 1m Fast Charge 5a
Kabell Usb Ne Type-c 1m Fast Charge 5a

Kabell Usb Ne Type-c 1m Fast Charge 5a

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 1m

DALJE : 5A

NGJYRA : E ZEZE

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

PERSHTATJA : TELEFONAT ME PORTE TYPE-C 

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

DIZENJIM I THJESHTE,

KARIKON DHE SINKRONIZON TE DHENA SHPEJT,

I LEHTE DHE PRAKTIK PER PERDORIM TE PERDITSHEM

GJATESI I MJAFTUESHME PREJ 1m PER TE PERDORUR MACBOOK-UN EDHE GJATE KARIKIMIT

Cmimi real Lek 900
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%