Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Lightning, Micro & Type-c

Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Lightning, Micro & Type-c X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Lightning, Micro & Type-c

Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Lightning, Micro & Type-c
Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Lightning, Micro & Type-c
Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Lightning, Micro & Type-c
Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Lightning, Micro & Type-c
Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Lightning, Micro & Type-c
Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Lightning, Micro & Type-c
Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Lightning, Micro & Type-c
Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Lightning, Micro & Type-c
Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Lightning, Micro & Type-c
Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Lightning, Micro & Type-c
Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Lightning, Micro & Type-c
Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Lightning, Micro & Type-c
Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Lightning, Micro & Type-c
Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Lightning, Micro & Type-c
Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Lightning, Micro & Type-c
Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Lightning, Micro & Type-c
Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Lightning, Micro & Type-c

Kabell Usb 3 Ne 1 Baseus Lightning, Micro & Type-c

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB ME KOKE MAGNETIKE

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 1.5m

DALJE : 3.5A

NGJYRA : E BARDHE

MATERIALI : ABS + TPE

PERSHTATET : DIZENJIM 3ne1 PER SHUMICEN E PAISJEVE NE TREG - ME KABELL ME PORTE LIGHTING / MICRO DHE TYPE-C

VECORI : MATERIAL SPECIAL I ZGJEDHUR,

TE DURUESHME NDAJ PERDORIMIT DHE DEFORMIMIT,

TEPER REZISTENT NDAJ THYERJES DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

KARIKON 3 PAJISJE NE TE NJEJTEN KOHE,

BERTHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE SHPEJTE E TE STABILIZUAR TE DHENASH,

KONTAKTE NE TE DY ANET PER ME SHUME LEHTESI NE PERDORIM,

PAMJE MODERNE PLOT LUKS

Cmimi real Lek 1,700 Oferte Lek 1,100 Ulje 35%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%