Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Usb 2 Ne 1 Baseus Ne Type-c, Lightning 18w

Kabell Usb 2 Ne 1 Baseus Ne Type-c, Lightning 18w X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Usb 2 Ne 1 Baseus Ne Type-c, Lightning 18w

Kabell Usb 2 Ne 1 Baseus Ne Type-c, Lightning 18w
Kabell Usb 2 Ne 1 Baseus Ne Type-c, Lightning 18w
Kabell Usb 2 Ne 1 Baseus Ne Type-c, Lightning 18w
Kabell Usb 2 Ne 1 Baseus Ne Type-c, Lightning 18w
Kabell Usb 2 Ne 1 Baseus Ne Type-c, Lightning 18w
Kabell Usb 2 Ne 1 Baseus Ne Type-c, Lightning 18w
Kabell Usb 2 Ne 1 Baseus Ne Type-c, Lightning 18w
Kabell Usb 2 Ne 1 Baseus Ne Type-c, Lightning 18w
Kabell Usb 2 Ne 1 Baseus Ne Type-c, Lightning 18w
Kabell Usb 2 Ne 1 Baseus Ne Type-c, Lightning 18w
Kabell Usb 2 Ne 1 Baseus Ne Type-c, Lightning 18w
Kabell Usb 2 Ne 1 Baseus Ne Type-c, Lightning 18w
Kabell Usb 2 Ne 1 Baseus Ne Type-c, Lightning 18w

Kabell Usb 2 Ne 1 Baseus Ne Type-c, Lightning 18w

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB 2 NE 1

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 1.2m

DALJE : 2.4A MAX

NGJYRA : E ZEZE

TIPE DALJESH : TYPE-C / LIGHTNING

VECORI : DIZENJIM 2 NE 1 ME SHPERNDARJE INTELIGJENTE MUNDESON KARIKIM TE STABILIZUAR SIPAS NEVOJES SE PAISJES PA E DEMTURAR ATE,
MATERIALI SUPER CILESOR PREJ NEJLONI TE ENDUR NDRYSHE NGA NEJLONI I ZAKONSHEM, I LAKUESHEM, KUNDER THYERJES DHE NGATERRIMIT, I QENDRUESHEM DHE I DURURESHEM NDAJ PERDORIMIT,

PERFORMANCE TE LARTE KARIKIMI DERI NE 2.4A MAX,

PERSHTATSHMERI TE GJERE ME PAISJET ME PORTE TYPE-C OSE LIGHTNING,

KOKA PREJ ALIAZHI TE ALUMINIT NUK NDRYSHKEN DHE JANE REZISTENTE NDAJ HEQJES DHE VENDOSJES

Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,100 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%