Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Usb 1m Me Te Dy Daljet Type-c Fast Charge Pd 60w Baseus Water Drop-shaped Lamp

Kabell Usb 1m Me Te Dy Daljet Type-c Fast Charge Pd 60w Baseus Water Drop-shaped Lamp X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Usb 1m Me Te Dy Daljet Type-c Fast Charge Pd 60w Baseus Water Drop-shaped Lamp

Kabell Usb 1m Me Te Dy Daljet Type-c Fast Charge Pd 60w Baseus Water Drop-shaped Lamp
Kabell Usb 1m Me Te Dy Daljet Type-c Fast Charge Pd 60w Baseus Water Drop-shaped Lamp
Kabell Usb 1m Me Te Dy Daljet Type-c Fast Charge Pd 60w Baseus Water Drop-shaped Lamp
Kabell Usb 1m Me Te Dy Daljet Type-c Fast Charge Pd 60w Baseus Water Drop-shaped Lamp
Kabell Usb 1m Me Te Dy Daljet Type-c Fast Charge Pd 60w Baseus Water Drop-shaped Lamp
Kabell Usb 1m Me Te Dy Daljet Type-c Fast Charge Pd 60w Baseus Water Drop-shaped Lamp
Kabell Usb 1m Me Te Dy Daljet Type-c Fast Charge Pd 60w Baseus Water Drop-shaped Lamp
Kabell Usb 1m Me Te Dy Daljet Type-c Fast Charge Pd 60w Baseus Water Drop-shaped Lamp
Kabell Usb 1m Me Te Dy Daljet Type-c Fast Charge Pd 60w Baseus Water Drop-shaped Lamp
Kabell Usb 1m Me Te Dy Daljet Type-c Fast Charge Pd 60w Baseus Water Drop-shaped Lamp
Kabell Usb 1m Me Te Dy Daljet Type-c Fast Charge Pd 60w Baseus Water Drop-shaped Lamp
Kabell Usb 1m Me Te Dy Daljet Type-c Fast Charge Pd 60w Baseus Water Drop-shaped Lamp
Kabell Usb 1m Me Te Dy Daljet Type-c Fast Charge Pd 60w Baseus Water Drop-shaped Lamp
Kabell Usb 1m Me Te Dy Daljet Type-c Fast Charge Pd 60w Baseus Water Drop-shaped Lamp
Kabell Usb 1m Me Te Dy Daljet Type-c Fast Charge Pd 60w Baseus Water Drop-shaped Lamp

Kabell Usb 1m Me Te Dy Daljet Type-c Fast Charge Pd 60w Baseus Water Drop-shaped Lamp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB CAFULE

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 1m / 2m

TIPI : TYPE-C / TYPE-C

DALJE : 20V / 3A MAX (60W)

MATERIALI : TPE / ALIAZH ZINKU / NEJLON

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR DHE DIZENJIM ELEGANT,

BERTHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER SIGURON KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH TE SHPEJTE E TE STABILIZUAR,

NYJE TE PERFORCUARA KUNDER THYERJES E PERTHYERJES,

ÇIP INTELIGJENT PER TE KARIKUAR DHE TRANSMETUAR TE DHENA NJEKOHESISHT DHE ME SHPEJTESI TE LARTE SI REZULTAT I TEKNOLOGJISE ME KARIKIM TE SHPEJTE POWER DELIVERY 2.0(PD2.0) DHE QUICK CHARGE 3.0(QC3.0),

MUND TE KARIKOJE LAPTOPIN ME PORTE TYPE-C APO EDHE MACBOOK-UN TUAJ NJESOJ SI ME KABELLIN ORIGJINAL

TRANSMETON SHPEJTE TE DHENA DERI NE 480Mbps

KOKA KONTAKTI PREJ ALIAZHI TE ZINKUT JANE REZISTENTE NDAJ KORROZIONIT DHE OKSIDIMIT,

KORDONI I VESHUR ME NEJLON TE ENDUR KA ELASTICITET TE LARTE,

REZISTENCE NDAJ PERTHYERJES DHE NGATERRIMIT E NJE PAMJE QE SHKEKLQEN,

FORTESIA E PRODUKTIT ESHTE E HABITSHME DUKE KALUAR ME SUKSES PROVEN E MBAJTJES SE 50Kg PESHE

PAMJE MODERNE PLOT LUKS ME INDIKATOR LED PER TA DALLUAR GJATE NATES

COLOR
GJATESIA
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,100 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%