Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Usb 1m Baseus Cafule 40w Per Type-c

Kabell Usb 1m Baseus Cafule 40w Per Type-c X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Usb 1m Baseus Cafule 40w Per Type-c

Kabell Usb 1m Baseus Cafule 40w Per Type-c
Kabell Usb 1m Baseus Cafule 40w Per Type-c
Kabell Usb 1m Baseus Cafule 40w Per Type-c
Kabell Usb 1m Baseus Cafule 40w Per Type-c
Kabell Usb 1m Baseus Cafule 40w Per Type-c
Kabell Usb 1m Baseus Cafule 40w Per Type-c
Kabell Usb 1m Baseus Cafule 40w Per Type-c
Kabell Usb 1m Baseus Cafule 40w Per Type-c
Kabell Usb 1m Baseus Cafule 40w Per Type-c
Kabell Usb 1m Baseus Cafule 40w Per Type-c
Kabell Usb 1m Baseus Cafule 40w Per Type-c
Kabell Usb 1m Baseus Cafule 40w Per Type-c
Kabell Usb 1m Baseus Cafule 40w Per Type-c
Kabell Usb 1m Baseus Cafule 40w Per Type-c
Kabell Usb 1m Baseus Cafule 40w Per Type-c

Kabell Usb 1m Baseus Cafule 40w Per Type-c

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL

MARKA : BASEUS

MATERIALI: ALIAZH ZINKU + NEILON

GJATESIA : 1m

FUQIA: 10V - 4A ( 40W )

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSFERIM TE DHENASH

PERSHTATJA : PAJISJET ME PORTE TYPE-C

 TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, ME KARIKIM TE SHPEJTE DERI NE 40W,

KOKA CILESORE ALIAZHI ZINKU TE DURUESHME NDAJ OKSIDIMIT, DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

BERTHAME PREJ FIJESH BARKI TE PASTER MUNDESON KARIKIM SHUME TE SHPEJTE E TE STABLILIZUAR,

KARIKON DHE TRANSMETON TE DHENA NJEKOHESISHT ME SHPEJTESI TE JASHTEZAKONSHME,

Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%