Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Panel Digjital

Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Panel Digjital X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Panel Digjital

Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Panel Digjital
Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Panel Digjital
Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Panel Digjital
Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Panel Digjital
Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Panel Digjital
Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Panel Digjital
Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Panel Digjital
Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Panel Digjital
Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Panel Digjital

Kabell Neiloni Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1m Me Panel Digjital

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 1m

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSFERIM TE DHENASH

FISHA : DALJE TYPE-C NE LIGHTNING

PERSHTATJA : TELEFONAT ME PORTE TYPE-C DHE ME PORTE LIGHTNING PER IPHONE DHE IPAD

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, ME FUQI 18W PER KARIKIM TE SHPEJT

KOKA CILESORE ALUMINI TE DURUESHME NDAJ OKSIDIMIT, DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

BERTHAME PREJ FIJESH BARKI TE PASTER MUNDESON KARIKIM SHUME TE SHPEJTE E TE STABLILIZUAR,

KARIKON DHE TRANSMETON TE DHENA NJEKOHESISHT ME SHPEJTESI TE JASHTEZAKONSHME

Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,400 Ulje 39%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%