Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Karikimi Usb Xiaomi Per Xiaomi Mi Band 5 & 6

Kabell Karikimi Usb Xiaomi Per Xiaomi Mi Band 5 & 6 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Karikimi Usb Xiaomi Per Xiaomi Mi Band 5 & 6

Kabell Karikimi Usb Xiaomi Per Xiaomi Mi Band 5 & 6
Kabell Karikimi Usb Xiaomi Per Xiaomi Mi Band 5 & 6
Kabell Karikimi Usb Xiaomi Per Xiaomi Mi Band 5 & 6
Kabell Karikimi Usb Xiaomi Per Xiaomi Mi Band 5 & 6
Kabell Karikimi Usb Xiaomi Per Xiaomi Mi Band 5 & 6

Kabell Karikimi Usb Xiaomi Per Xiaomi Mi Band 5 & 6

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB MAGNETIK

MARKA : XIAOMI

GJATESIA : 40cm

FUQIA: 5V / 1A

PERSHTATET ME : ORAT INTELIGJENTE MI BAND 5 & 6

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : TE DURUESHME NDAJ PERDORIMIT DHE DEFORMIMIT,

KARIKIM I SHPEJTE DHE MAGNETIK PER TE SHMANGUR SHKEPUTJET,

TEPER REZISTENT NDAJ THYERJES DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

BERTHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM CILESOR DHE TE STABILIZUAR

Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,300 Ulje 35%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Kabëll Karikimi
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 36%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 44%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus USB Ne Lightning
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Lightning 20W
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Kabell Karikimi WK Type-C Ne Lightning 20W
remax
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 54%