Kabell Karikimi Usb Ne Lightning Baseus

Kabell Karikimi Usb Ne Lightning Baseus
Kabell Karikimi Usb Ne Lightning Baseus
Kabell Karikimi Usb Ne Lightning Baseus
Kabell Karikimi Usb Ne Lightning Baseus
Kabell Karikimi Usb Ne Lightning Baseus
Kabell Karikimi Usb Ne Lightning Baseus
Kabell Karikimi Usb Ne Lightning Baseus
Kabell Karikimi Usb Ne Lightning Baseus

Kabell Karikimi Usb Ne Lightning Baseus

Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 1,000 Ulje 17%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL KARIKIMI

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 2m

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE  LIGHTNING

NGJYRA : BLUE

VECORI : TE DURUESHME NDAJ PERDORIMIT DHE DEFORMIMIT,

TEPER REZISTENT NDAJ THYERJES DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

BERTHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE SHPEJTE E TE STABILIZUAR TE DHENASH,

KONTAKTE NE TE DY ANET PER ME SHUME LEHTESI NE PERDORIM,

PAMJE MODERNE PLOT LUKS,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus