Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Karikimi USB 4 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Hoco

Kabell Karikimi USB 4 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Hoco X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Karikimi USB 4 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Hoco

Kabell Karikimi USB 4 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Hoco
Kabell Karikimi USB 4 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Hoco
Kabell Karikimi USB 4 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Hoco
Kabell Karikimi USB 4 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Hoco
Kabell Karikimi USB 4 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Hoco
Kabell Karikimi USB 4 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Hoco
Kabell Karikimi USB 4 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Hoco
Kabell Karikimi USB 4 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Hoco
Kabell Karikimi USB 4 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Hoco

Kabell Karikimi USB 4 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Hoco

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : HOCO

GJATESIA : 1.5m

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE LIGHTNING / TYPE-C DHE MICRO

VECORI : TE DURUESHME NDAJ PERDORIMIT DHE DEFORMIMIT,

TEPER REZISTENT NDAJ THYERJES DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

KARIKON 4 PAJISJE NE TE NJEJTEN KOHE,

BERTHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM TE SHPEJTE DHE TE STABILIZUAR

KONTAKTE NE TE DY ANET PER ME SHUME LEHTESI NE PERDORIM,

PAMJE MODERNE PLOT LUKS

Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,000 Ulje 55%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga HOCO
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth GS Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 42%
Oferte
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,900 Ulje 41%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco Me Cover Silikoni
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 33%
Oferte
Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco
hoco
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%