Kabell Karikimi Portabel I Perthyeshem Usb Ne Lightning Baseus 23cm

Kabell Karikimi Portabel I Perthyeshem Usb Ne Lightning Baseus 23cm
Kabell Karikimi Portabel I Perthyeshem Usb Ne Lightning Baseus 23cm
Kabell Karikimi Portabel I Perthyeshem Usb Ne Lightning Baseus 23cm
Kabell Karikimi Portabel I Perthyeshem Usb Ne Lightning Baseus 23cm
Kabell Karikimi Portabel I Perthyeshem Usb Ne Lightning Baseus 23cm
Kabell Karikimi Portabel I Perthyeshem Usb Ne Lightning Baseus 23cm
Kabell Karikimi Portabel I Perthyeshem Usb Ne Lightning Baseus 23cm
Kabell Karikimi Portabel I Perthyeshem Usb Ne Lightning Baseus 23cm
Kabell Karikimi Portabel I Perthyeshem Usb Ne Lightning Baseus 23cm
Kabell Karikimi Portabel I Perthyeshem Usb Ne Lightning Baseus 23cm
Kabell Karikimi Portabel I Perthyeshem Usb Ne Lightning Baseus 23cm
Kabell Karikimi Portabel I Perthyeshem Usb Ne Lightning Baseus 23cm

Kabell Karikimi Portabel I Perthyeshem Usb Ne Lightning Baseus 23cm

Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 700 Ulje 30%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL PORTABEL USB 

MARKA : BASEUS

GJATESIA E KABLLIT : 0.23m

PESHA: 9g

TIPE DALJESH :  LIGHTNING

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, TPE , BAKER, FLEKSIBEL, I LEHTE, I LAKUESHEM, I PA NGATERRUESHEM, I FORTE DHE ME I QENDRUESHEM, NUK THYHET KURRE

VECORI : FAST CHARGE 2A, MATERIALI PREJ BAKRI,

I PERTHYESHEM DHE I LAKUESHEM, NUK THYHET OSE CAHET,

REZISTENT NDAJ NDRYSHKJES DHE KORROZIONIT, MATERIAL I FORTE POR I LAKUESHEM,

2 NE 1 TRANSFERON DATA DHE KARIKON, SHPEJTESIA TRANSFERIMIT 480Mbps.

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus