Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Panel Digjital

Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Panel Digjital X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Panel Digjital

Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Panel Digjital
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Panel Digjital
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Panel Digjital
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Panel Digjital
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Panel Digjital
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Panel Digjital
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Panel Digjital
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Panel Digjital
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Panel Digjital
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Panel Digjital
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Panel Digjital
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Panel Digjital
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Panel Digjital

Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Panel Digjital

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL KARIKIMI USB

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 1m

MATERIALI : NEILON + ALIAZH ZINKU

AMPERI: 3A

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR, I DURUESHEM DHE DIZENJIM ELEGANT,

NYJE TE PERFORCUARA KUNDER THYERJES E PERTHYERJES,

ÇIP INTELIGJENT PER TE KARIKUAR DHE TRANSMETUAR TE DHENA NJEKOHESISHT DHE ME SHPEJTESI TE LARTE SI REZULTAT I TEKNOLOGJISE ME KARIKIM TE SHPEJTE,

TRANSMETON SHPEJTE TE DHENA DERI NE 480Mbps 

KORDONI I VESHUR ME NEILON DHE ZINK SUPER CILESOR, TE DURUESHEM, ME ELASTICITET TE LARTE,

REZISTENCE NDAJ PERTHYERJES DHE NGATERRIMIT, ZJARRIT ETJ.

I PERSHTATSHEM PER TE GJITHA PAJISJEN ME PORTE TYPE-C,

Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 1,100 Ulje 21%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%