Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Drite Led

Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Drite Led
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Drite Led
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Drite Led
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Drite Led
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Drite Led
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Drite Led
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Drite Led
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Drite Led
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Drite Led
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Drite Led
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Drite Led
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Drite Led
Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Drite Led

Kabell Karikimi Magnetik Usb 1m Per Type-c Baseus Me Drite Led

Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 1,100 Ulje 21%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL KARIKIMI USB

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 1m

MATERIALI : NEILON + ALIAZH ZINKU

AMPERI: 3A

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR, I DURUESHEM DHE DIZENJIM ELEGANT,

NYJE TE PERFORCUARA KUNDER THYERJES E PERTHYERJES,

ÇIP INTELIGJENT PER TE KARIKUAR DHE TRANSMETUAR TE DHENA NJEKOHESISHT DHE ME SHPEJTESI TE LARTE SI REZULTAT I TEKNOLOGJISE ME KARIKIM TE SHPEJTE,

TRANSMETON SHPEJTE TE DHENA DERI NE 480Mbps 

KORDONI I VESHUR ME NEILON DHE ZINK SUPER CILESOR, TE DURUESHEM, ME ELASTICITET TE LARTE,

REZISTENCE NDAJ PERTHYERJES DHE NGATERRIMIT, ZJARRIT ETJ.

I PERSHTATSHEM PER TE GJITHA PAJISJEN ME PORTE TYPE-C,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus