Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Karikimi Dhe Transmetimi Te Dhenash Baseus UBS4 Type-C Ne Type-C 100W 1m

Kabell Karikimi Dhe Transmetimi Te Dhenash Baseus UBS4 Type-C Ne Type-C 100W 1m X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Karikimi Dhe Transmetimi Te Dhenash Baseus UBS4 Type-C Ne Type-C 100W 1m

Kabell Karikimi Dhe Transmetimi Te Dhenash Baseus UBS4 Type-C Ne Type-C 100W 1m
Kabell Karikimi Dhe Transmetimi Te Dhenash Baseus UBS4 Type-C Ne Type-C 100W 1m
Kabell Karikimi Dhe Transmetimi Te Dhenash Baseus UBS4 Type-C Ne Type-C 100W 1m
Kabell Karikimi Dhe Transmetimi Te Dhenash Baseus UBS4 Type-C Ne Type-C 100W 1m
Kabell Karikimi Dhe Transmetimi Te Dhenash Baseus UBS4 Type-C Ne Type-C 100W 1m
Kabell Karikimi Dhe Transmetimi Te Dhenash Baseus UBS4 Type-C Ne Type-C 100W 1m
Kabell Karikimi Dhe Transmetimi Te Dhenash Baseus UBS4 Type-C Ne Type-C 100W 1m
Kabell Karikimi Dhe Transmetimi Te Dhenash Baseus UBS4 Type-C Ne Type-C 100W 1m
Kabell Karikimi Dhe Transmetimi Te Dhenash Baseus UBS4 Type-C Ne Type-C 100W 1m
Kabell Karikimi Dhe Transmetimi Te Dhenash Baseus UBS4 Type-C Ne Type-C 100W 1m
Kabell Karikimi Dhe Transmetimi Te Dhenash Baseus UBS4 Type-C Ne Type-C 100W 1m
Kabell Karikimi Dhe Transmetimi Te Dhenash Baseus UBS4 Type-C Ne Type-C 100W 1m
Kabell Karikimi Dhe Transmetimi Te Dhenash Baseus UBS4 Type-C Ne Type-C 100W 1m
Kabell Karikimi Dhe Transmetimi Te Dhenash Baseus UBS4 Type-C Ne Type-C 100W 1m
Kabell Karikimi Dhe Transmetimi Te Dhenash Baseus UBS4 Type-C Ne Type-C 100W 1m
Kabell Karikimi Dhe Transmetimi Te Dhenash Baseus UBS4 Type-C Ne Type-C 100W 1m
Kabell Karikimi Dhe Transmetimi Te Dhenash Baseus UBS4 Type-C Ne Type-C 100W 1m

Kabell Karikimi Dhe Transmetimi Te Dhenash Baseus UBS4 Type-C Ne Type-C 100W 1m

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL KARIKIMI TYPE-C NE TYPE-C

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 1m

FUQIA: 100W

REZOLUCIONI : 8K @ 60Hz

SHPEJTESIA E KALIMIT TE TE DHENAVE : 40Gbps

PERSHTATET ME : PAJISJET ME PORTE TYPE-C

VECORI : MATERIAL NEJLONI TE THURRUR I CILI ESHTE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT DHE DEFORMIMIT,

TRANSMETIM I ZERIT DHE FIGURES DERI NE 8K @ 60Hz,

TRANSMETIM TE DHENASH DERI NE 40Gbps,

KARIKIM I SHPEJTE FAST CHARGE 100W,

TEPER REZISTENT NDAJ THYERJES DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

EKRAN DIGJITAL LED NE TRUP TE KABELLIT PER TE MATUR SAKTE VOLTAZHIN NE PERDORIM,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

BERTHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE SHPEJTE E TE STABILIZUAR TE DHENASH,

KONTAKTE NE TE DY ANET PER ME SHUME LEHTESI NE PERDORIM,

PAMJE MODERNE PLOT LUKS,

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,600 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%