Kabell Karikimi 3 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Baseus 20w

Kabell Karikimi 3 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Baseus 20w
Kabell Karikimi 3 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Baseus 20w
Kabell Karikimi 3 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Baseus 20w
Kabell Karikimi 3 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Baseus 20w
Kabell Karikimi 3 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Baseus 20w
Kabell Karikimi 3 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Baseus 20w
Kabell Karikimi 3 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Baseus 20w
Kabell Karikimi 3 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Baseus 20w
Kabell Karikimi 3 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Baseus 20w
Kabell Karikimi 3 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Baseus 20w

Kabell Karikimi 3 Ne 1 Type-c / Lightning/ Micro Baseus 20w

Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,500 Ulje 21%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 1.5m

FUQIA:20W

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE LIGHTNING / TYPE-C DHE MICRO

VECORI : TE DURUESHME NDAJ PERDORIMIT DHE DEFORMIMIT,

TEPER REZISTENT NDAJ THYERJES DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

KARIKON 3 PAJISJE NE TE NJEJTEN KOHE,

BERTHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE SHPEJTE E TE STABILIZUAR TE DHENASH,

KONTAKTE NE TE DY ANET PER ME SHUME LEHTESI NE PERDORIM,

PAMJE MODERNE PLOT LUKS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus