Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Karikim Type-c Ne Type-c Baseus 1m / 2m

Kabell Karikim Type-c Ne Type-c Baseus 1m / 2m X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Karikim Type-c Ne Type-c Baseus 1m / 2m

Kabell Karikim Type-c Ne Type-c Baseus 1m / 2m

Kabell Karikim Type-c Ne Type-c Baseus 1m / 2m

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL KARIKIMI TYPE-C NE TYPE-C

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 1m/2m

FUQIA: 100W/5A

SHPEJTESIA TRANSMISIONIT: 480Mb/s

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE TYPE-C

NGJYRA : BLUE

VECORI : TE DURUESHME NDAJ PERDORIMIT DHE DEFORMIMIT,

TEPER REZISTENT NDAJ THYERJES DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

BERTHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE SHPEJTE E TE STABILIZUAR TE DHENASH,

KONTAKTE NE TE DY ANET PER ME SHUME LEHTESI NE PERDORIM, VJEN ME PORTA TYPE-C NE TYPE-C ME KAPACITET 100W PER FAST CHARGE,

PAMJE MODERNE PLOT LUKS

Size
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,600 Ulje 11%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%