Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Aux 1m Xo Lightning + Aux 3.5mm Ne Aux 3.5mm

Kabell Aux 1m Xo Lightning + Aux 3.5mm Ne Aux 3.5mm X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Aux 1m Xo Lightning + Aux 3.5mm Ne Aux 3.5mm

Kabell Aux 1m Xo Lightning + Aux 3.5mm Ne Aux 3.5mm
Kabell Aux 1m Xo Lightning + Aux 3.5mm Ne Aux 3.5mm
Kabell Aux 1m Xo Lightning + Aux 3.5mm Ne Aux 3.5mm
Kabell Aux 1m Xo Lightning + Aux 3.5mm Ne Aux 3.5mm
Kabell Aux 1m Xo Lightning + Aux 3.5mm Ne Aux 3.5mm
Kabell Aux 1m Xo Lightning + Aux 3.5mm Ne Aux 3.5mm
Kabell Aux 1m Xo Lightning + Aux 3.5mm Ne Aux 3.5mm

Kabell Aux 1m Xo Lightning + Aux 3.5mm Ne Aux 3.5mm

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL AUX LIGHTNING / TYPE-C

MARKA : XO

GJATESIA : 1m

DALJE : LIGHTNING, TYPE-C DHE AUX 3.5mm

PERDORIMI : PER TE LIDHUR DY PAJISJE SEBASHKU PER TRANSMETIM MUZIKE

PERSHTATET ME : TELEFONAT APPLE ME PORTE LIGHTNING OSE TELEFONA ANDROID ME PORTE TYPE-C DHE ME PAJISJE ME PORTE 3.5mm

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

KABELL I FORTE DHE FLEKSIBEL, REZISTENT NDAJ DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

KOKE DHE KABELL PREJ BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KALIMIN E AUDIOS ME CILESINE DHE PASTERTINE ME TE LARTE, PA NDERPREJE OSE DEFORMIME,

FISHE E LEHTE NE PESHE DHE PORTABEL, MUND TE MBLIDHET DHE TRANSPORTOHET KUDO

Size
Cmimi real Lek 1,300 Oferte Lek 1,100 Ulje 15%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Kabëll Karikimi
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 36%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 44%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus USB Ne Lightning
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Lightning 20W
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Kabell Karikimi WK Type-C Ne Lightning 20W
remax
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 54%