Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Adaptor Aux XO Aux 3.5mm Ne 2 Aux Femra Per Audio Dhe Mikrofon

Kabell Adaptor Aux XO Aux 3.5mm Ne 2 Aux Femra Per Audio Dhe Mikrofon X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Adaptor Aux XO Aux 3.5mm Ne 2 Aux Femra Per Audio Dhe Mikrofon

Kabell Adaptor Aux XO Aux 3.5mm Ne 2 Aux Femra Per Audio Dhe Mikrofon
Kabell Adaptor Aux XO Aux 3.5mm Ne 2 Aux Femra Per Audio Dhe Mikrofon
Kabell Adaptor Aux XO Aux 3.5mm Ne 2 Aux Femra Per Audio Dhe Mikrofon
Kabell Adaptor Aux XO Aux 3.5mm Ne 2 Aux Femra Per Audio Dhe Mikrofon
Kabell Adaptor Aux XO Aux 3.5mm Ne 2 Aux Femra Per Audio Dhe Mikrofon
Kabell Adaptor Aux XO Aux 3.5mm Ne 2 Aux Femra Per Audio Dhe Mikrofon
Kabell Adaptor Aux XO Aux 3.5mm Ne 2 Aux Femra Per Audio Dhe Mikrofon
Kabell Adaptor Aux XO Aux 3.5mm Ne 2 Aux Femra Per Audio Dhe Mikrofon
Kabell Adaptor Aux XO Aux 3.5mm Ne 2 Aux Femra Per Audio Dhe Mikrofon

Kabell Adaptor Aux XO Aux 3.5mm Ne 2 Aux Femra Per Audio Dhe Mikrofon

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL ADAPTOR AUX

MARKA : XO

GJATESIA : 2.35m

DALJE : AUX 3.5mm NE 2 AUX FEMRA

PERDORIMI : PER TE LIDHUR KUFJE DHE MIKROFON ME NJE PAJISJE SEBASHKU PER TRANSMETIM MUZIKE

PERSHTATET ME : PAJISJE ME PORTE 3.5mm

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

KABELL I FORTE DHE FLEKSIBEL, REZISTENT NDAJ DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

KOKE DHE KABELL PREJ BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KALIMIN E AUDIOS ME CILESINE DHE PASTERTINE ME TE LARTE, PA NDERPREJE OSE DEFORMIME,

FISHE E LEHTE NE PESHE DHE PORTABEL, MUND TE MBLIDHET DHE TRANSPORTOHET KUDO

Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 800 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%