Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Hidratues Ajri XO Humidifier 1.1L

Hidratues Ajri XO Humidifier 1.1L X
+
-
=

?
Porosit Tani

Hidratues Ajri XO Humidifier 1.1L

Hidratues Ajri XO Humidifier 1.1L
Hidratues Ajri XO Humidifier 1.1L
Hidratues Ajri XO Humidifier 1.1L
Hidratues Ajri XO Humidifier 1.1L
Hidratues Ajri XO Humidifier 1.1L
Hidratues Ajri XO Humidifier 1.1L
Hidratues Ajri XO Humidifier 1.1L

Hidratues Ajri XO Humidifier 1.1L

PERSHKRIMI

EMRI : HIDRATUES AJRI

MARKA : XO

MATERIALI : ABS + PC + SILIKON

KAPACITETI : 1.1L

KAPACITETI I BATERISE : 4000mAh

NGJYRA : E BARDHE

VECORI : DIZENJIM PORTABEL ME BATERI PER PERDORIM NE CDO AMBJENT,

RREGULLIM ME RROTULLEN NE TRUPIN E PAJISJES,

PANEL DIGJITAL PER TE TREGUAR QARTE PERQINDJEN E MBETUR TE BATERISE,

DIZENJIMI ME PANEL DIGJITAL QETESUES QE JU NDIHMON TE FLINI ME MIRE,

ZHURME E ULET E CILA NUK JU PENGON KUR PUNONI APO PUSHONI,

PROVEZ ZBULIMI KUNDER DJEGIES DHE THARRJES, FIKJE AUTOMATIKE,

KAPACITET MBAJTES PREJ 1.1l DHE NJE OUTPUT PREJ 80-140ml/ORE,

Cmimi real Lek 5,900 Oferte Lek 4,000 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%