Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera

Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera X
+
-
=

?
Porosit Tani

Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera

Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera
Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera
Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera
Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera
Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera
Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera
Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera
Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera
Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera
Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera
Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera
Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera
Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera
Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera
Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera
Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera
Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera
Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera
Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera
Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera

Furce E Vogel Pastruese Baseus Per Kufje Dhe Objekte Te Tjera

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : FURCE PASTRUESE PER KUFJET

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

VECORI : DIZENJIM I TERHEQSHEM PER RUAJTJE INTELIGJENTE

RROTULLONI KOKEN E FURCES PER TA PERDORUR, E LEHTE DHE PRAKTIKE

DY KOKA FURCASH HEQIN LEHTESISHT PLUHURIN DHE PAPASTERTITE E CDO PERMASE

PASTRIM I THELLE ME FURCEN E SFUNGJERIT FUTET ME TE VERTETE NE MBAJTESEN E KARIKIMIT TE KUFJEVE DHE PASTRON THELLE DHE ME PAS FURCA LAHET, PASTROHET DHE PERDORET SERISH

E LEHTE PER TU PERDORUR, E SHPEJTE DHE SHUME KOMPAKTE

Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,200 Ulje 40%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%