Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines

Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines X
+
-
=

?
Porosit Tani

Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines

Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines
Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines
Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines
Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines
Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines
Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines
Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines
Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines
Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines
Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines
Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines
Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines
Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines
Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines
Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines
Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines
Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines
Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines
Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines

Furce Pastruese Baseus Per Pastrimin E Makines

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : FURCE PASTRUESE PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC + ALIAZH ALUMINI

VECORI : ÇDO SHOFER ESHTE I INTERESUAR TE RUAJE PASTERTINE E MAKINES SE TIJ,

DHE KJO FURCE AUTOMATIKES ESHTE AJO QE PO KERKONI,

E LEHTE PER TU PERDORUR, E SHPEJT DHE SHUME KOMPAKTE,

PERDORET PER TA LARE EDHE PER TA THARE MAKINEN,

MBAJTESE ERGONOMETRIKE QE JU LEHTESON KAPJEN DHE RROTULLOHET LEHTESISHT NE DOREN TUAJ NE CDO KENDE PER TE KAPUR EDHE PJESET ME TE VESHTIRA,

MUND TE ZGJATET SA TE DESHIRONI JU.

GJATESIA
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,500 Ulje 29%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%