Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell

Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell X
+
-
=

?
Porosit Tani

Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell

Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell

Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : FSHESE PASTRIMI ME VAKUM OSE KABELL

MARKA : XO

PERMASA : 33 x 9 x 9 cm

FUQIA : 100W ( ME BATERI ) / 120W ( ME KABELL )

KAPACITETI I BATERISE : 2400mAH

KOHA : NE KARIKIM 4 ORE / NE PERDORIM RRETH 20 MINUTA ( ME GJATE MUND TE DEMTOJE MOTORRET )

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : PASTRIM I FORTE ME VAKUM FALE MOTORIT TE FUQISHEM ME 10000 RROTULLIME PER MINUT.

MUND TE PERDORET PER TE PASTRUAR CDO MBETJE APO PAPASTERTI SI DHE PER TE PARANDALUAR RRITJEN E BAKTEREVE DHE PER TE MBROJTUR SHENDETIN.

PASTRIM AUTOMATIK NE TE THATE DHE TE LAGESHT, ME SHPEJTESI TE LARTE, VAKUMI I FUQISHEM JU MUNDESON PER TU THITHUR GRIMCA TE LENGSHME, TE NGURTA, QIME ETJ.

SISTEMI I FILTRIMIT ME RRJETE TELI MIKRONI TE SHUMEFISHTE NDAN PLUHURIN DHE PARANDALON GRIMCAT TE HYJNE NE PJESET DELIKATE TE FSHESES PER TE BLLOKUAR MOTORIN.

LEVIZJA INTELIGJENTE RREGULLON AUTOMATIKISHT MOTORIN PER TE RUAJTUR STABILITETIN DHE PER TE SHMANGUR MBINXEHJET.

THITHJE SUPER E FUQISHME PREJ 120W, MUND TE THITHE MONEDHA, MBETJE LETRE, UJE, BLOZE ETJ.

KOSHI I PLUHURIT ESHTE I NDARE NE NJE BUTON, DHE MBETURINAT MUND TE DERDHEN LEHTE. FILTRI MUND TE LAHET LEHTESISHT ME UJE TE RRJEDHSHEM.

E PAJISUR ME KABLLO ZGJATUES ME GJATESI 5M, PER TE ARRITUR NE CDO AMBJENT TE MAKINES, DUKE KURSYER KOHE DHE PERPJEKJE.

Cmimi real Lek 3,600 Oferte Lek 2,500 Ulje 31%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%