Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W

LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W X
+
-
=

?
Porosit Tani

LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W

LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W
LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W
LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W
LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W
LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W
LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W
LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W
LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W
LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W
LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W
LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W
LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W
LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W
LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W
LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W
LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W
LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W
LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W
LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W
LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W

LLAMBE RGB ADESIV 1m BASEUS 2 NE 1 ME SHIRIT ZGJATUES RGB 1m 5W

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : SHIRIT LED ADESIV RGB

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS 

NDRICIM: LED DHE NGJYRA RGB

FUQIA: 5W

GJATESIA E KABLLIT: 1m + 1m ZGJATUESI

VECORI : DIZENJIM INOVATIV, E NDRICON NE MENYRE TE PERKRYER AMBJENTIN EDHE RRUGEN,

KRIJON ATMOSFERE TE KENDSHME PER SYRIN NE SAJ TE NGJYRAVE TE SAJ,

VENDOSE NE PRIZE EDHE NGJYROS AMBJENTIN TEND,(NUK VJEN ME ADAPTOR ) ESHTE VETEM SHIRIT ZGJATUES  ME VENDIN KU VENDOSET NE PRIZEN ADAPTOR

E LEHTE DHE INOVATIVE, MJAFTON TA VENDOSNI NE LIDHJE,

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,000 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%