Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Dron Quadcopter ZD6 Pro 5G

Dron Quadcopter ZD6 Pro 5G X
+
-
=

?
Porosit Tani

Dron Quadcopter ZD6 Pro 5G

Dron Quadcopter ZD6 Pro 5G
Dron Quadcopter ZD6 Pro 5G
Dron Quadcopter ZD6 Pro 5G
Dron Quadcopter ZD6 Pro 5G
Dron Quadcopter ZD6 Pro 5G
Dron Quadcopter ZD6 Pro 5G
Dron Quadcopter ZD6 Pro 5G
Dron Quadcopter ZD6 Pro 5G
Dron Quadcopter ZD6 Pro 5G
Dron Quadcopter ZD6 Pro 5G
Dron Quadcopter ZD6 Pro 5G

Dron Quadcopter ZD6 Pro 5G

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe tja u shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRON QUADCOPTER

MARKA : FUNSKY

MODELI : ZD6 PRO

KAPACITETI I BATERISE : 1600mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE / NE FLUTURIM RRETH 23 MINUTA

LARTESIA : 150m 

DISTANCA E TRANMETIMIT 5G : RRETH 400-500m ( PA PENGESA )

DISTANCA E TRANMETIMIT TE FIGURES : RRETH 200-300m ( PA PENGESA )

TELEKOMANDA : PER TELEFONA 4.7 DERI NE 6.5 INÇ

BATERI PER TELEKOMANDEN : 4 x BATERI AAA ( NUK PERFSHIHEN )

PERMASA E DRONIT ( I PALOSUR ) : 145 x 110 x 50mm

PERMASA E DRONIT ( I HAPUR ) : 250 x 220 x 50mm

REZOLUCIONI I KAMERES : 6K HD

SISTEMET E PROGRAMEVE  TE TELEFONAVE : iOS 9.0 OSE ME TE VONSHEM OSE ANDROID 5.0 OSE ME TE VONSHEM

PAKETIMI PERFSHIN :

 • 1 x DRON ZD6
 • 1 x TELEKOMANDE KOMANDIMI 
 • 1 x BATERI
 • 1 x KABELL KARIKIMI
 • 4 x HELIKA RREZERVE
 • 1 x KACAVIDE
 • 1 x MANUAL

VECORI : I NDERTUAR ME MATERIAL REZISTENT, POR NJEKOHESISHT TE LEHTE DHE TE QENDRUESHEM,

PERMASAT PRAKTIKE DHE KRAHET E PALOSSHEM E BEJNE DRONIN TEPER TE LEHTE PER T'U TRANSPORTUAR,

GPS I FUQISHEM JU SIGURON NJE FLUTURIM ME TE SIGURT DHE KOMANDA TE SAKTA,

FUNKSIONI 5G WIFI MUNDESON LIDHJEN E DRONIT ME TELEFONIN TUAJ PER TE REGJISTRUAR FOTOGRAFI / VIDEO, DHE TRANSMETIM NE KOHE REALE PERMES IMAZHIT TE KAMERES SE DRONIT DIREKTE NE TELEFON,

FUNSKIONI "ME NDIQ" ( FOLLOW ME ) MUNDESON QE DRONI T'JU NDJEKE NE CILINDO DREJTIM QE JU LEVIZNI ME SAKTESI,

ME FUNKSIONIN E MBAJTES SE LARTESISE, DRONI QENDRON PEZULL NE AJER PA LEVIZUR,

MUND TE KRIJONI TRAJEKTORE PER TE PERSHKRUAR GJATE FLUTURIMIT TE DRONIT,

FALE BATERISE TE FUQISHME, JU MUND TE FLUTURONI DRONIN TUAJ DERI NE 23 MINUTA,

FUNKSIONI "HEADLESS" JU MUNDESON TE FLUTURONI NGA CDO VENDODHJE PA PATUR NEVOJE TE RREGULLONI POZICIONIN E DRONIT PERPARA FLUTURIMIT,

ME NJE BUTON, DRONI DO TE NGRIHET OSE DO TE ULET AUTOMATIKISHT NE POZICIONIN FILLESTAR,

GJIROSKOPI ME 6 AKSE JU MUNDESON NJE FLUTURIM ME TE SIGURT, ME TE LEHTE DHE TE QENDRUESHEM,

SHPEJTESI E RREGULLUESHME ME 3 NIVELE PER CDO SITUATE

KUJDES : DRONI LIDHET ME APLIKACIONIN PERKATES , ME GPS DHE MBAHET NE BEGINNER MODE ( NE PROGRAM PER FILLESTAR ) SA TE FAMILIARIZOHENI ME TE, KJO BEN QE DRONI MOS TE LARGOHET.

JU LUTEMI TA PERDORNI NE FUSHE TE HAPUR, PA PENGESA NE MENYRE QE TE MOS PESONI AKSIDENTE.

BENI KUJDES ME PILOTIMIN E DRONIT PASI CDO KEQTRAJTIM I TIJ NUK ESHTE PERGJEGJESI E JONA.

Cmimi real Lek 23,000 Oferte Lek 15,500 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Drone
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
dji
Oferte Lek 159,000 Cmimi real Lek 199,000 Ulje 20%
Oferte
Dron Quadcopter SJRC F7 4K
sjrc
Oferte Lek 24,500 Cmimi real Lek 40,000 Ulje 39%
Oferte
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
8811
Oferte Lek 23,500 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 52%