Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Dron Quadcopter P70

Dron Quadcopter P70 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Dron Quadcopter P70

Dron Quadcopter P70
Dron Quadcopter P70
Dron Quadcopter P70
Dron Quadcopter P70
Dron Quadcopter P70
Dron Quadcopter P70

Dron Quadcopter P70

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe tja u shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online

Shikoni video ne fund te pershkrimit 

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRON QUADCOPTER

MARKA : RC DRONE

KAPACITETI I BATERISE : 2800mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 ORE / NE FLUTURIM RRETH 25 MINUTA

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 1200m (MAX)

LARTESIA : 200m

REZOLUCIONI I FOTOS NGA KAMERA KRYESORE : 4096 x 3072 ( KARTE MEMORIE ), 4096 x 3072 ( APLIKACIONI )

REZOLUCIONI I VIDEOS NGA KAMERA KRYESORE : 2048 x 1080 ( KARTE MEMORIE ), 2048 x 1080 ( APLIKACIONI ), 1280 x 720 ( APLIKACIONI )

REZOLUCIONI I FOTOS & VIDEOS NGA KAMERA E POSHTME : 1280 x 720

PERMASAT : 190 x 150 x 70mm ( I PALOSUR ) / 370 x 315 x 70 ( I HAPUR )

TELEKOMANDA : ME TRANSMETUES 2.4GHz & 5GHz, KUNDER INTERFERENCES

VECORI : DRONI PA FURÇA P70 ESHTE NJE DRON INTELIGJENT, I PAJISUR ME NJE SISTEM TE PERPARUAR GPS

KAMERA CILESORE ME REZOLUCION TE LARTE JU LEJON TE MERRNI PAMJE AJRORE FANTASTIKE

TRANSMETIMI ME WI-FI 5G SIGURON TRANSMETIM TE DREJTPERDREJTE TE VIDEOS NE CILESINE MAKSIMALE

E PAJISUR ME FUNKSIONIN "ME NDIQ", KY DRON DO TE QENDROJE MBI JU AUTOMATIKISHT, DUKE E MBAJTUR KAMEREN TE PERQENDRUAR TEK JU GJATE GJITHE KOHES DHE DUKE KAPUR ÇDO LEVIZJE TUAJEN

KAMERA WIFI 4K ME FUSHEPAMJE TE GJERE JU JEP NJE PAMJE PANORAMIKE PER REGJISTRIME TE PAHARRUESHME

GPS I SAKTE JU SIGURON KOORDINATA TE SAKTA TE POZICIONIMIT TE DRONIT

FUNKSIONI I INTEGRUAR I KTHIMIT NE PIKEN E NISJEN BEN QE DRONI TE KTHEHET AUTOMATIKISHT NE SHTEPI QOFTE ME KOMANDE OSE KUR BATERIA E TIJ PO MBARON

BATERIA INTELIGJENTE ME KAPACITET TE LARTE 2800MAH JU SIGURON DERI NE 25 MINUTA KOHE FLUTURIMI FALE MOTOREVE TE QETE, POR SHUME TE FUQISHEM QE OFROJNE REZISTENCE ME TE MIRE DUKE PESHUAR ME PAK DHE ME NJE SHPERNDARJE ME TE MIRE TE NXEHTESISE,

DIZENJIM FANTASTIK ME PALOSJE E BEN TRANSPORTIMIN E DRONIT ME TE LEHTE, DUKE JU ZENE ME PAK VEND.

ME APLIKACIONIN PERKATES JU MUND TE TRANSMETONI VIDEON E DRONIT DRIEKT TEK TELEFONI JUAJ LIVE PA NGECJE DHE VONESA

KUJDES :

DRONI LIDHET ME APLIKACIONIN PERKATES, MOS E CONI LARG SA TE MESOHENI  JU LUTEMI PERDORENI NE FUSHE TE HAPUR PA PENGESA SA TJA MERRNI DOREN QE MOS TE PESONI AKSIDENTE. MOS E NGRINI KUR KA ERE OSE SHI .  BENI KUJDES ME PILOTIMIN SE NUK ESHTE  PERGJEGJESI E JONA. 

Cmimi real Lek 20,000 Oferte Lek 11,500 Ulje 43%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Drone
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
dji
Oferte Lek 159,000 Cmimi real Lek 199,000 Ulje 20%
Oferte
Dron Quadcopter SJRC F7 4K
sjrc
Oferte Lek 24,500 Cmimi real Lek 40,000 Ulje 39%
Oferte
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
8811
Oferte Lek 23,500 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 52%