Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE

DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE X
+
-
=

?
Porosit Tani

DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE

DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE
DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE
DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE
DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE
DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE
DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE
DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE
DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE
DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE
DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE
DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE
DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE
DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE
DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE
DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE
DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE
DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE
DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE
DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE

DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe tja u shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRON QUADCOPTER

MARKA : OPTICAL FLOW

MODELI : S6

KAPACITETI I BATERISE : 11.1V 3400mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 ORE / NE FLUTURIM RRETH 12 MINUTA

LARTESIA : 40m 

DISTANCA E TELEKOMANDIMIT : RRETH 1.8km ( PA PENGESA )

TELEKOMANDA : PER TELEFONA 4.7 DERI NE 6.5 INÇ

BATERI PER TELEKOMANDEN : 3 x BATERI AAA ( NUK PERFSHIHEN )

PERMASA E DRONIT ( I PALOSUR ) : 120 x 55 x 90mm

PERMASA E DRONIT ( I HAPUR ) : 240 x 240 x 55mm

REZOLUCIONI I KAMERES : UHD 4K

SISTEMET E PROGRAMEVE  TE TELEFONAVE : iOS 9.0 OSE ME TE VONSHEM OSE ANDROID 5.0 OSE ME TE VONSHEM

  VECORI : I NDERTUAR ME MATERIAL REZISTENT, POR NJEKOHESISHT TE LEHTE DHE TE QENDRUESHEM,

  PERMASAT PRAKTIKE DHE KRAHET E PALOSSHEM E BEJNE DRONIN TEPER TE LEHTE PER T'U TRANSPORTUAR,

  GPS I FUQISHEM JU SIGURON NJE FLUTURIM ME TE SIGURT DHE KOMANDA TE SAKTA,

  FUNKSIONI 2.4G WIFI MUNDESON LIDHJEN E DRONIT ME TELEFONIN TUAJ PER TE REGJISTRUAR FOTOGRAFI / VIDEO, DHE TRANSMETIM NE KOHE REALE PERMES IMAZHIT TE KAMERES SE DRONIT DIREKTE NE TELEFON,

  FUNKSIIONI "ME NDIQ" ( FOLLOW ME ) MUNDESON QE DRONI T'JU NDJEKE NE CILINDO DREJTIM QE JU LEVIZNI ME SAKTESI,

  ME FUNKSIONIN E MBAJTES SE LARTESISE, DRONI QENDRON PEZULL NE AJER PA LEVIZUR,

  MUND TE KRIJONI TRAJEKTORE PER TE PERSHKRUAR GJATE FLUTURIMIT TE DRONIT,

  FALE BATERISE TE FUQISHME, JU MUND TE FLUTURONI DRONIN TUAJ DERI NE 12 MINUTA,

  FUNKSIONI "HEADLESS" JU MUNDESON TE FLUTURONI NGA CDO VENDODHJE PA PATUR NEVOJE TE RREGULLONI POZICIONIN E DRONIT PERPARA FLUTURIMIT,

  ME NJE BUTON, DRONI DO TE NGRIHET OSE DO TE ULET AUTOMATIKISHT NE POZICIONIN FILLESTAR,

  GJIROSKOPI ME 6 AKSE JU MUNDESON NJE FLUTURIM ME TE SIGURT, ME TE LEHTE DHE TE QENDRUESHEM,

  SHPEJTESI E RREGULLUESHME ME 3 NIVELE PER CDO SITUATE

  KUJDES : DRONI LIDHET ME APLIKACIONIN PERKATES , ME GPS DHE MBAHET NE BEGINNER MODE ( NE PROGRAM PER FILLESTAR ) SA TE FAMILIARIZOHENI ME TE, KJO BEN QE DRONI MOS TE LARGOHET.

  JU LUTEMI TA PERDORNI NE FUSHE TE HAPUR, PA PENGESA NE MENYRE QE TE MOS PESONI AKSIDENTE.

  BENI KUJDES ME PILOTIMIN E DRONIT PASI CDO KEQTRAJTIM I TIJ NUK ESHTE PERGJEGJESI E JONA.

  Cmimi real Lek 45,000 Oferte Lek 35,900 Ulje 20%
  /

  Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

  -Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

  Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

  -Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
  Blini super lehtë me WhatsApp
  Të tjera nga Drone
  Oferte
  Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
  dji
  Oferte Lek 159,000 Cmimi real Lek 199,000 Ulje 20%
  Oferte
  Dron Quadcopter SJRC F7 4K
  sjrc
  Oferte Lek 24,500 Cmimi real Lek 40,000 Ulje 39%
  Oferte
  DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
  8811
  Oferte Lek 23,500 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 52%