Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Drite Nate Led Qetesuese Inteligjente Me Ndricim 360° Dhe Sensor Optik

Drite Nate Led Qetesuese Inteligjente Me Ndricim 360° Dhe Sensor Optik X
+
-
=

?
Porosit Tani

Drite Nate Led Qetesuese Inteligjente Me Ndricim 360° Dhe Sensor Optik

Drite Nate Led Qetesuese Inteligjente Me Ndricim 360° Dhe Sensor Optik
Drite Nate Led Qetesuese Inteligjente Me Ndricim 360° Dhe Sensor Optik
Drite Nate Led Qetesuese Inteligjente Me Ndricim 360° Dhe Sensor Optik
Drite Nate Led Qetesuese Inteligjente Me Ndricim 360° Dhe Sensor Optik
Drite Nate Led Qetesuese Inteligjente Me Ndricim 360° Dhe Sensor Optik
Drite Nate Led Qetesuese Inteligjente Me Ndricim 360° Dhe Sensor Optik
Drite Nate Led Qetesuese Inteligjente Me Ndricim 360° Dhe Sensor Optik
Drite Nate Led Qetesuese Inteligjente Me Ndricim 360° Dhe Sensor Optik
Drite Nate Led Qetesuese Inteligjente Me Ndricim 360° Dhe Sensor Optik
Drite Nate Led Qetesuese Inteligjente Me Ndricim 360° Dhe Sensor Optik
Drite Nate Led Qetesuese Inteligjente Me Ndricim 360° Dhe Sensor Optik
Drite Nate Led Qetesuese Inteligjente Me Ndricim 360° Dhe Sensor Optik
Drite Nate Led Qetesuese Inteligjente Me Ndricim 360° Dhe Sensor Optik
Drite Nate Led Qetesuese Inteligjente Me Ndricim 360° Dhe Sensor Optik

Drite Nate Led Qetesuese Inteligjente Me Ndricim 360° Dhe Sensor Optik

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRITE NATE LED

MARKA : LDNIO

HYRJE : AC 100-240V

NGJYRA E NDRICIMIT: 3500K

VECORI : DIZENJIM I SHKELQYER I LLAMBES LED ME DRITE UNIFORME 360° DHE QETESUESE,

KONTROLL ME PREKJE, OPSIONE TE SHUMEFISHTE PER TE NDRICIM SIPAS DESHIRES DHE NEVOJES

DRITA LED EKONOMIKE, JETEGJATE DHE QETESUESE PER SYTE

DIZENJIM MJAFT PRAKTIK I PERSHTATSHEM PER CDO AMBIENT

MATERIAL PREMIUM REZISTENT NDAJ PERDORIMIT, KUNDER NXEHTESISE DERI NE 850°C

 TJETER : PRODUKT MARKE ME CILESI TE LARTE,

IDEAL PER UDHETIME, SHTEPI OSE ZYRE

Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Drita LED