DRITE LED ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS

DRITE LED ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
DRITE LED ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
DRITE LED ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
DRITE LED ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
DRITE LED ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
DRITE LED ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
DRITE LED ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
DRITE LED ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
DRITE LED ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
DRITE LED ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
DRITE LED ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
DRITE LED ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
DRITE LED ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
DRITE LED ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS
DRITE LED ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS

DRITE LED ME INDUKSION ME KARIKIM SOLAR PER NDRICIMIN E AMBJENTEVE TE JASHTME BASEUS

Cmimi real Lek 3,700 Oferte Lek 2,900 Ulje 22%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRITE LED ME KARIKIM SOLAR

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

DRITA: LED

VOLTAZHI PANELIT SOLAR: 5.5V

KAPACITETI I BATERISE: 1800mAh

KENDI INDUKSIONIT: 120°

AKTIVIZIMI I DRITES: 0-8m

FUQIA: 5.1W

KAPACITETI BATERISE: 1800mAh

KOHA E NDRICIMIT: 20SEKONDA ± 3 SEKONDA

VECORI : DIZAJN INOVATIV NE FORME DREJTKENDORE, PERMIRESIM I PAMJES,

E NDRICON NE MENYRE TE PERKRYES AMBJENTIN EDHE RRUGEN,

BATERI 1800mAH DHE ME VOLTAZH 5.5V,

NUK KA NEVOJE QE TE VENDOSET NE PRIZE NE MENYRE QE TE NDRICOJ,

VENDOSET LEHTESISHT KUDO NE CDO AMBJENT TE JASHTEM,

PA HARXHIM ENERGJIE, TERESISHT SOLAR,

REZISTENT DHE KUNDER UJIT, SHIU NUK E DEMTON ABSOLUTISHT PRODUKTIN,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%