Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc

Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc

Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc

Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER LEKURE ME TASTIERE

MARKA : BASEUS

MARKA QE PERSHTATET : TABLET 12.9 INCH

MATERIALI : TPU 

PERDORIMI : MBRON TABLETIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE, MBRON LENTET E KAMERES

VECORI : SHTRESE E HOLLE MBROJTJE NDAJ RENIES, 

MATERIAL I CILESOR REZISTENT NDAJ ZVERDHJES,

MINI TASTIERE ME BLUETOOTH PER T'U LIDHUR ME TABLETIN,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TABLETIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,700 Ulje 15%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%