Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llamarine Per Qarqe Telefoni Best Per Iphone 6 / X / Xs / Xr / Xs Max

Llamarine Per Qarqe Telefoni Best Per Iphone 6 / X / Xs / Xr / Xs Max X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llamarine Per Qarqe Telefoni Best Per Iphone 6 / X / Xs / Xr / Xs Max

Llamarine Per Qarqe Telefoni Best Per Iphone 6 / X / Xs / Xr / Xs Max
Llamarine Per Qarqe Telefoni Best Per Iphone 6 / X / Xs / Xr / Xs Max

Llamarine Per Qarqe Telefoni Best Per Iphone 6 / X / Xs / Xr / Xs Max

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMARINE PER QARQE

MARKA : BEST

PERSHTATET: IPHONE

 VECORI: E THJESHTE PER TU PERDORUR EDHE PER TU VENDOSUR,

PAJISJE SERVISI E CILESISE ME TE LARTE,

 

 

Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 700 Ulje 30%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Paisje Servisi
Oferte
Paste Me Shiringe Per Riparim Telefonash Best
best
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 13%
Oferte
Maje Metalike Per Saldim Yaxun
yaxun
Oferte Lek 400 Cmimi real Lek 600 Ulje 33%
Oferte
Leve Saldimi (Femer) Per Njesite Salduese Yaxun
yaxun
Oferte Lek 900 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 31%