Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cante Shpine Lenovo Per Laptop Deri 15.6" Dhe Aksesore Te Tjere

Cante Shpine Lenovo Per Laptop Deri 15.6" Dhe Aksesore Te Tjere X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cante Shpine Lenovo Per Laptop Deri 15.6" Dhe Aksesore Te Tjere

Cante Shpine Lenovo Per Laptop Deri 15.6" Dhe Aksesore Te Tjere
Cante Shpine Lenovo Per Laptop Deri 15.6" Dhe Aksesore Te Tjere
Cante Shpine Lenovo Per Laptop Deri 15.6" Dhe Aksesore Te Tjere
Cante Shpine Lenovo Per Laptop Deri 15.6" Dhe Aksesore Te Tjere
Cante Shpine Lenovo Per Laptop Deri 15.6" Dhe Aksesore Te Tjere
Cante Shpine Lenovo Per Laptop Deri 15.6" Dhe Aksesore Te Tjere
Cante Shpine Lenovo Per Laptop Deri 15.6" Dhe Aksesore Te Tjere
Cante Shpine Lenovo Per Laptop Deri 15.6" Dhe Aksesore Te Tjere

Cante Shpine Lenovo Per Laptop Deri 15.6" Dhe Aksesore Te Tjere

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE LAPTOPI KUNDER UJIT

MARKA : LENOVO

PERMASA : 46 x 28 x 14 cm

NGJYRA : E ZEZE

MATERIALI : VESHJA PREJ NEJLONI I CILESISE PREMIUM + ZINXHIR METALIK

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE, I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

QEPJE PRECIZE ME DENDESI TE MADHE

E PA PERSHKUESHME NGA UJI

RRIPA TE FSHEHUR, MUNDESI MBAJTJEJE NE DORE APO NE SHPINE

KA SHUME XHEPA PER TE ORGANIZUAR ME MIRE GJERAT QE MBANI ME VETE

RRIPA ME GJATESI TE RREGULLUESHME

Cmimi real Lek 5,900 Oferte Lek 3,900 Ulje 34%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Çanta