Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Çantë Moderne me Çelës Inteligjent me Shenjë Gishti për Sende Personale

Çantë Moderne me Çelës Inteligjent me Shenjë Gishti për Sende Personale X
+
-
=

?
Porosit Tani

Çantë Moderne me Çelës Inteligjent me Shenjë Gishti për Sende Personale

Çantë Moderne me Çelës Inteligjent me Shenjë Gishti për Sende Personale
Çantë Moderne me Çelës Inteligjent me Shenjë Gishti për Sende Personale
Çantë Moderne me Çelës Inteligjent me Shenjë Gishti për Sende Personale
Çantë Moderne me Çelës Inteligjent me Shenjë Gishti për Sende Personale
Çantë Moderne me Çelës Inteligjent me Shenjë Gishti për Sende Personale
Çantë Moderne me Çelës Inteligjent me Shenjë Gishti për Sende Personale

Çantë Moderne me Çelës Inteligjent me Shenjë Gishti për Sende Personale

Emri: Çantë

Marka: WIWU

Përmasa: 29.5 x 18.5 x 10.5 cm

Pesha: 800g

Ngjyra: E Zeze

Materiali: PVC Luksoze

Vecori:

 • Çelës inteligjent me shenjë gishti për sigurinë tuaj.

 • Pamje moderne elegante që i pështatet stilit tuaj.

 • Materiali i cilësisë së lartë, i durueshëm ndaj përdorimit.

 • Përmase komode për ta mbajtur me vete.

 • Qepje precise me dendësi të madhe.

 • E pa përshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj rrudhosjes.

 • Rrip me gjatësi të rregullueshme.

Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 5,700 Ulje 12%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco
hoco
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 11%
Oferte
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
tjeter
Oferte Lek 17,000 Cmimi real Lek 18,900 Ulje 10%